Kaya Çilingiroğlu'nu kızdıran görüntü

Kaya Çilingiroğlu'nu kızdıran görüntü
Kaya Çilingiroğlu'nu kızdıran görüntü
16 yaşındaki kızı Zehra'nın basına yansıyan kavgasının görüntüleri Kaya Çilingiroğlu'nu çıldırttı

Geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu’nun kızı Zehra bir kafede eski erkek arkadaşı ve yeni sevgilisini görünce kıskançlık krizi geçirmişti. Zehra, eski sevgilisinin kız arkadaşının başından aşağıya bir demlik çayı dökmüştü. Olay anının güvenlik kamerası görüntülerinin gazete manşetlerine taşınması Kaya Çilingiroğlu’nu çıldırttı. Çilingiroğlu sosyal paylaşım sitesi Twitter sayfasından "15 yaşındaki çocukları manşete taşımak nasıl gazetecilik ahlakı? İnsanlarda utanma kalmamış para her pisliği örtüyor bunlar utanmadan oruç tutup namaz da kılarlar." sözleriyle isyanını dile getirdi.ZEHRA KISKANÇLIK KRİZİ GEÇİRDİ

Görüntülerde Mert ile A.H. Saat 17.00 sıralarında Etiler'de bir bara geliyor. İkili masalarına oturup sipariş verdikten kısa bir süre sonra Zehra ile bir arkadaşı merdivenlerde beliriyor.


DEMLİĞİ ÜSTÜNE BOCA ETTİ

Sağa sola bakmadan direk Mert ile A.H'nin oturduğu masaya yönelen Zehra Çilingiroğlu, Mert'in kıpırdamasına vakit kalmadan masada duran demliği alıp içindeki sıcak çayı A.H'nin başında aşağı boca ediyor. Sıcak çaydan yanan genç kız acıyla ve şaşkınlıkla bakarken Zehra yanındaki arkadaşıyla geldiği gibi çıkışa yöneliyor. Zehra geldiği gibi mekandan ayrılırken, A. H. bir yandan garsonların getirdiği havluyla kurulanırken bir yandan da telefonla birilerini arıyor.