Kaybolan dizi oyuncusu Orhan Şimşek nasıl bulundu?

Kaybolan dizi oyuncusu Orhan Şimşek nasıl bulundu?
Kaybolan dizi oyuncusu Orhan Şimşek nasıl bulundu?
Samanyolu TV'deki Küçük Gelin'de oynayan Orhan Şimşek'ten 2 gündür haber alınamıyordu. Anne Müyesser Şimşek, "Kendisinin bipolar bozukluk rahatsızlığı var. Üç aydır ilaçlarını kullanmıyordu" açıklamasını yapmıştı. Hayranları "Orhan Şimşek bulundu mu" diye, merak içindeydi.

RADİKAL - STV ekranlarında yayınlanan "Küçük Gelin" dizisinin kendisinden iki gün haber alınamayan başrol oyuncusu Orhan Şimşek bulundu. 

Oyuncunun basın danışmanı tarafından yapılan açıklamada "Oyuncu Orhan Şimşek, bugün akşam saatlerinde evine dönmüştür. Sağlık durumu gayet iyidir. Gereken açıklamayı daha sonra kendisi yapacaktır" ifadeleri kullanıldı.

Oyuncu Orhan Şimşek babasını öldürdü


En son babasıyla birlikte gittiği Yalova Çiftlikköy’de ortadan kaybolan başarılı oyuncunun yanında telefonu olmadığı için kendisine ulaşılamıyordu.

Hürriyet'in haberine göre; oğlunun “Bipolar Bozukluk” adı verilen psikolojik rahatsızlığı olduğunu belirten anne Müyesser Şimşek, “Oğlum iki gündür kayıp. Kendisinin bipolar bozukluk rahatsızlığı var. Üç aydır ilaçlarını kullanmıyordu. Hastalığı nüksetti. Atakları vardı. Evde çıktı ve gitti. Şu an nerede biz de bilmiyoruz. Emniyet araştırıyor. Çok üzgünüz, bir an önce bulunur inşallah” diye konuşmuştu.

ORHAN ŞİMŞEK KİMDİR, HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Ünlü oyuncu 1985 yılında doğdu.

2000-2002 arasında Kadıköy Halk Eğitim Deneme sahnesinde oyunculuğa adım attı.

2004-2005 Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı ve Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünü bitirdi.

Rol aldığı diziler...

- 2007 - Genco (Ahmet)
- 2008 - Karamel (Ömer)
- 2009 - Nefes (Uygar)
- 2012 - Sultan (Yılmaz)
- 2013 - Küçük Gelin