Kedilerin süperstarı: Coby

Kedilerin süperstarı: Coby
Kedilerin süperstarı: Coby
Sosyal medyanın son favori kedisi o: Bir British Shothair olan Coby. Bembeyaz tüyleri, cam gibi kocaman gözleri ve anlamlı bakışlarıyla Instagram'da 300 bine yakın takipçiyi kendine kilitlemiş durumda...

RADİKAL – Cam gibi kocaman mavi gözleri, bembeyaz tüyleri ve anlamlı bakışlarıyla kediseverleri –hatta kedilere mesafeli olanları bile- ilk bakışta kalbinden vuruyor. ‘Coby’ ile tanışın. Görüntüleri internette fırtına gibi esiyor, Instagram’da 279 bin, Facebook’ta üç bin takipçisi var… 
Sosyal medya alemlerine ‘Cobytthecat’ adıyla 2015 temmuzunda dahil olan Coby, sakin mizaçlarıyla bilinen British Shorthair türüne mensup. British Shorhair türünün tüyleri gri, gözleri bakır rengi olurken, Coby beyaz tüyleri ve mavi gözleriyle kendi türünün içinde de nadir bir örnek.
Coby, Instagram hesabında şu sözlerle tanıtılmış: “Ton balığını, kapakları aşırmayı ve banyodaki oyuncak ördeğimle oynamayı severim.”
Instagram hesabında sık sık üzerinde farklı kostümlerle poz verdirilen Coby’nin nerede yaşadığı ise bilinmiyor.(The Daily Mail)  

Kedileri bir de bu açıdan görünKediler: İstanbul'u sizden öğrenecek değiliz
 

 


    ETİKETLER:

    kedi

    ,

    Instagram