'Kelebeğin Rüyası'na Dubai'de gala

'Kelebeğin Rüyası'na Dubai'de gala
'Kelebeğin Rüyası'na Dubai'de gala
Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği 'Kelebeğin Rüyası'nın Ortadoğu galası Dubai'de gerçekleştirildi.

19 Ocak`tan bu yana gala turlarina devam eden 'Kelebegin Rüyası'nın son galası Dubai'de gerçekleştirildi.  Yılmaz Erdoğan, Kivanç Tatlituğ, Belçim Bilgin ve Mert Firat'ın katıldığı gala öncesinde oyuncular bir söyleşi gerçekleştirdi. Sahneye tek tek anons edilerek gelen oyuncular hem gazetecilerin hem de sosyal medyadan gelen sorulara cevap verdiler.

Belçim Bilgin filmin çekim sürecini anlatırken rol arkadaşları hakkında "İki büyük kalp ve sanırım hep hayatımda olacaklar" yorumunu yaptı. Belçim Bilgin'e seyirciden gelen sorular arasında en çok kıyafetiyle ilgili olanlar dikkat çekti. Bilgin galada 'My Best Friend' tasarımı beyaz bir tuvalet giydi.
Kıvanç Tatlıtuğ ise söyleşisine Yılmaz Erdoğan'a teşekkür ederek başladı. Erdoğan ise tüm oyuncularının performanslarını övgüler yağdırdı. Alkışla sahneden ayrılan film ekibi, gösterim öncesinde Dubai Başkonsolosu Elif Ülgen'in de katıldığı bir kokteyle katıldı. 

Filmin gösterimi iki salonda yapılırken, bir salonda Arapça dublajlı olarak seyirciyle buluştu. Film Ortadoğu 'da kimi salonlarda dublajlı kimilerinde orjinal dilde İngilizce alt yazılı gösterilecek.
Film bugünden itibaren Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Katar, Lübnan, Irak , Mısır, Ürdün ve Umman'da seyirciyle bulusacak.