Kelime Oyunu yayından kaldırıldı mı?

Kelime Oyunu yayından kaldırıldı mı?
Kelime Oyunu yayından kaldırıldı mı?
Kelime Oyunu'nun sunucusu İhsan Varol, dünkü programının ardından bugün programı yayınlanmayınca twit atarak takipçilerini bilgilendirdi.

Bloomberg HT’de yayımlanan ‘Kelime Oyunu’ isimli yarışma programının sevilen sunucusu İhsan Varol, dün gerçekleştirdiği yayınla bir ilke imza atmıştı.

Yarışma programının yayınlandığı Bloomberg HT’de tüm soruları ‘özenle’ seçen İhsan Varol, yaşananları kendi tarzıyla protesto etmişti.

Sosyal medyada ve ekranları başında programı izleyenlerden büyük destek alan Varol’un programının yeni bölümü bu akşamdı. Ancak yayına giren program geçmiş günlere ait bir programdı. Twitter hesabından bir açıklama yapan Varol takipçileri ile şu mesajı paylaştı:


  http://www.radikal.com.tr/113632611363269

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Biraz once seyrettigim iki show programinda "Kelime Oyunu" haberdi... - Turk

  "Kelime Oyunu": MSNBC'nin iki showunda da haberdi! Programi sunanlarin bir meraki var: -seyircileri ile paylastiklari- "Ihsan Varol programina devam edebilecek mi?"

  asıl "ŞAHANE" SENSİN... - büyükyasemin

  devamlı kullandığın kelime sana yakışıyor İHSAN VAROL? "ŞAHANESİN"? HALK TV'de izleyince "acaba" başka kelime oyunu kullanmış mıdır diye İNTERNETTEN tamamını izledim. şu an bitti? Hepsi güzel, hepsi manalı, imalı :)? Hele FİNAL'deki üç sorunun cevabına BAYILDIM? FİNAL İŞTE BUDUR? Bir insan bu kadar mı ZEKİ, VİCDANLI, YÜREKLİ olur? biraz argo olacak ama özürle birlikte "ADAMIN DİBİSİN"? akşamda eşime seyrettirecem? SENİNLEYİZ? ŞAHANESİN? Aklıma takılan birşey daha var! Ülkemizde olan olayları ANLAMAYAN KANAL'ın bunları nasıl ANLAMIŞ!? Demekki mesleklerini hala yüreklerinde hissediyorlar!!! BASKI ama NAAAPCAAN!

  :) - anticapitalista

  halk tv de programa devam

  bi şey yapmalı - laleş_zerdeşt

  her şeyden önce ihsan beyi ve onun gibi nice ana akım medya patronları karşısında dik ve onurlu bir tavır sergiledikleri için yürekten destekliyorum,umarım türkiye halkı kürtlerin yıllarca ana akım medyadan neler çektiğini görmüşlerdir.yıllarca medya görmedim,duymadım,ve susmayı tercih etti,umarım bu son gelişmeler özelikle akp ve medya yı kendine getirmiştir.türkiye için, demokrasi için,barış için, ana akım medya ya alternatif bir medya şiarı ile...

  dönme yoluna devam et halk seni seviyor hem de çok. - bizeke

  Yiğit Bulut gibi olsaydın başına bunlar gelmezdi .Elimdedeki tasarruflarımla Kardemir hisse senedinde biriktirmiştim. O zaman bu kişi CNN kanalında sabahları ben bilirim edasıyla konuşuyor yatırımcıları yönlendiriyordu. Ben ne kadar saf olduğumu bu adamın meğerse hiçbir şey bilmediğini ''Kardemir hisselerinde ne var bu kadar yükseliyor bilançosu berbat'' şeklinde bir yorumda bulundu bunun üzerine elimdeki tüm hisseleri bu adam piyasayı şimdi etkiler hisse daha da düşer endişesiyle zararına satış yaptım.Hisse düşmediği gibi yükseldi.O zaman hakkında hukukçu olarak dava açmayı düşünmüş sonra da yıllar sürecek bir davayı göze almamıştım.Bu kişi o zamanlar ulusalcı tavır ve davranışlarıyla AKP hükümetinin ekonomisini yerden yere vururdu.Sonradan tam tersi oldu.Sen de öyle yapsaydın buğün kafan ağarmaz dı.

  her zaman mütevazı ve büyüksün - grgry

  birileri gibi kör ve sağır olacağına onurlu bir şekilde git.bu halk sana sahip çıkacaktır

  turgay ciner' e soraymış hangi kelimeleri soracağını - jooma

  Bu Diktatörlük, kuşatılmışlık değil de nedir. ihsan varol kime göre program sunacak orda sadece kuklamı olacak hiç kişisel bir şey yansıtamayacak mı? birilerine yaranmaya mı çalışacak. katılırsınız, katılmazsınız ama insanlar fikirlerini özgürce ifade edebilmesi diğer türlüsü despotluktur.