Kelime Oyunu yeni sunucuyla dönüyor

Kelime Oyunu yeni sunucuyla dönüyor
Kelime Oyunu yeni sunucuyla dönüyor
Rüşvet operasyonu sonrasında sorduğu bir soru nedeniyle ekrana veda eden 'Kelime Oyunu' yarışması yeni bir sunucuyla dönüyor.

Show TV ekranlarında yayınlanırken sürpriz bir kararla yayından kaldırılan 'Kelime Oyunu' yarışması ekranlara geri dönüyor.

'Kelime Oyunu' kendisiyle özdeşleşen sunucusu Ali İhsan Varol'un yerine yeni bir sunucuyla ekranlarda olacak. Show TV yayın haklarını elinde bulundurduğu yarışmayı, Alper Ateş sunacak.

Show TV editörlerinden olan Alper Ateş, daha çok magazin ve kuşak programlarında yaptığı röportajlarla tanınıyor.

Ali İhsan Varol, yarışmanın yayından kaldırılmasının ardından yaptığı açıklamada " Bana verilen bilgi de etrafta yazanlar gibidir. Birkaç programla birlikte Kelime Oyunu da yayından kalktı. Başka bir açıklama yapmadılar. Yarışmadaki 'Halk ağzında rüşvet alan kişi" sorusu yayından kaldırılmayı tetiklemiş midir, bilemiyorum. Ben de sormadım. Sonuç olarak kanalın kararı, belki de umdukları kadar reyting alamadık. Cem Yılmaz'ın yarıştığı yılbaşı programıyla ilgili bir şey söylemediler. Yayınlayacaklardır herhalde... O kadar da değildir.." demişti. Cem Yılmaz’la birlikte yapılan program ise hiç yayınlanmamıştı.