Kelly Osbourne öyle bir gaf yaptı ki...

Kelly Osbourne öyle bir gaf yaptı ki...
Kelly Osbourne öyle bir gaf yaptı ki...
Heavy metal efsanesi Ozzy Osbourne'nun şarkıcı ve modacı kızı Kelly Osbourne'un katıldığı bir TV programda sarf ettiği "Ülkeden bütün Hispanikleri sınırdışı ederseniz, tuvaletlerimizi kim temizleyecek, Donald Trump mı?" sözleri büyük tepkiye yol açtı.

Taraf’ta yer alan habere göre heavy metal türünün efsane isimlerinden Ozzy Osbourne’nun şarkıcı ve modacı kızı Kelly Osbourne, önceki gün katıldığı bir programda oldukça tepki çeken bir gafa imza attı. Amerikan televizyonlarında 1997’den beri yayınlanan ve aralarında usta aktris Whoopi Goldberg, Nicolle Wallace, Rosie Perez, Raven-Symoné ve Michelle Collins gibi yalnızca kadın moderatörler eşliğinde gerçekleşen The View adlı programın konuğu olan Osbourne, ABD ’de yaşayan Hispanikler hakkında değerlendirmelerde bulundu. Osbourne, “ Eğer bu ülkeden bütün Hispanikleri sınırdışı ederseniz, tuvaletlerimizi kim temizleyecek, Donald Trump mı?” sözleri üzerine sosyal medyada günün en çok tartışılan kişisi olan olmayı başardı.

“KENDİMİ YANLIŞ İFADE ETTİM”
Başta Latinler olmak üzere aralarında pek çok ünlünün bulunduğu pek çok isim, Twitter ’dan Osbourne’a adeta öfkelerini kustu. Kendini ifade ederken yanlış kelimeler seçtiğini ve kesinlikle ırkçı olmadığını belirttiği açıklamasını Facebook hesabından paylaşan Osbourne, yaşanan bu hadiseyle birlikte ‘çok önemli bir ders’ aldığını söyledi. (Taraf)


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Facebook

  ,

  Twitter

  ,

  Kadın

  ,

  Taraf

  ,

  sosyal

  ,

  ders