Kenan Işık'ın son durumuyla ilgili açıklama geldi

Kenan Işık'ın son durumuyla ilgili açıklama geldi
Kenan Işık'ın son durumuyla ilgili açıklama geldi
Kenan Işık'ın tedavisi yoğun bakımda devam ediyor.

İSTANBUL  - Geçirdiği beyin kanaması sonrası Nişantaşı 'ndaki Amerikan Hastanesi'nde kaldırılan oyuncu ve sunucu Kenan Işık'ın tedavisi yoğun bakımda devam ediyor. Sanatçı dostları ve yakınları ünlü oyuncunun sağlık durumu hakkında bilgi almak için hastaneye geldi. 

Kenan Işık hastaneye kaldırıldı


Kenan Işık'ın tedavi gördüğü hastaneye gelen ATV Genel Müdürü Adem Gürses, “Dün akşam ameliyat oldu. Ameliyat çok başarı geçti. 48 saat, belki biraz daha fazla uyutulacak. Olumsuz bir komplikasyon gelişmemesi en büyük iyiye gidiştir. Hiç olumsuz bir durum yok. Çok iyi. Yoğun bakımda olduğu için kendisini göremedik. Ama doktordan aldığımız bilgiler de o yönde. Açıklamada, her ne kadar 'hayati risk devam ediyor' dense de, olumsuza doğru herhangi bir gidiş olmaması, zaten olumlu bir gelişmedir. İnşallah çok kısa sürede ayağa kalkacaktır. Ailesi yanında" dedi.
Oyuncu Erdal Özyağcılar da Kenan Işık için hastaneye geldi. 10 dakika hastanede kalan Erdal Özyağcılar çıkışta habercilerin sorusu üzerine, doktorlardan tıbbı bilgi alamadığını söyledi. (Ümit TÜRK/DHA)