Kendi sevgilisini kendi yaptı

Kendi sevgilisini kendi yaptı
Kendi sevgilisini kendi yaptı
ABD'li uzmanlar bir kadının tüm cinsel kabiliyetlerine sahip "sevgili robot" geliştirdi. Karakter değiştirme fonksiyonu bulunan ve hiç kalp kırmayan robotlar gelecek yıl 3 bin dolardan başlayan fiyatlarla piyasaya çıkacak


Kemal Sunal ile Fatma Girik’in 1987 yılında çevirdiği robot sevgiliyi konu alan “Japon İşi” filmi gerçek oldu. Amerikalı uzmanlar bir kadının tüm cinsel fonksiyonlarına sahip olan “cinsel amaçlı” robot geliştirdi. 1.70 metre boyunda ve 30 kilo ağırlığındaki bu robotlar silikondan yapılıyor. Gerçek insan saçına sahip robotların vücudundaki tüm eklemler insan gibi hareket edebiliyor. Kalp kırmayan robot sevgililer ayrıca karakter değiştirme özelliğine de sahip.

6 YILDA GELİŞTİRİLDİ
Program değişikliğiyle hüzünlü, şehvetli veya mazlum bir karaktere bürünebiliyor. Scott Maclean, Suzie isimli robotunu 6 yılda geliştirdi. Gelecek yıl piyasaya sürmeyi planladığı sevgili robotlarını 3 bin dolardan başlayan fiyatlarla satacak. Douglas Hines’in geliştirdiği Roxxxy isimli robot ise orgazm taklidi bile yapabiliyor. Roxxy’nin de 6 bin dolardan piyasaya çıkması bekleniyor.