Kendini gerçekten Arya Stark sanıyor

Kendini gerçekten Arya Stark sanıyor
Kendini gerçekten Arya Stark sanıyor
Taht Oyunları dizisiyle ün kazanan Maisie Williams, British Airways tarafından business class loungea alınmayınca, dizideki rolü olan Arya Stark tavrını sergiledi.

Genç oyuncu Twitter hesabından, 18 yaş altında bussiness class yolcularının yanlarında yetişkin olmadan loungea alınmadığı için havayolunu eleştirdi. 17 yaşındaki Maisie: ‘18 yaş altında olduğum ve yanımda yetişkin olmadığı için yine business loungedan reddedildim. @British_Airways kendinize gelin’ şeklinde tweet attı. ‘Özel bir muamele görmem gerektiğini söylemiyorum’, ‘Eğer 16-18 yaşındakiler tek başına dünyada 5,400 mil uçabiliyorsa, eminim ki lanet loungeda sessizce oturabilirler’ diye ekledi.
British Airways cevap verdi: ‘Selam Maisie. Hayal kırıklığına uğradıysanız üzgünüz, lounge misafirleri 18 yaş ve üzerinde olmalıdır.Yakın zamanda görüşmek üzere’.
Cevaptan tatmin olmayan Maisie ekledi: ‘Evet… @British_Airways tamamen anlıyorum, ama benim sorum neden? Neden tek başımıza seyahat edebiliyorken loungedan faydalanamıyoruz? Hiçbir anlam ifade etmiyor’
British Airways, business class loungeda içinde alkol olan selfservis barının bulunduğunu söyleyerek açıklama yaptı.
Genç oyuncu yakın zamanda Taht Oyunları’nın beşinci sezon çekimleri için uçacak.

(dailymail)