Kerem Bursin'e bir ödül de İTÜ'den

Kerem Bursin'e bir ödül de İTÜ'den
Kerem Bursin'e bir ödül de İTÜ'den
İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından 22. İTÜ EMÖS kapsamında düzenlenen ödül törenine Kerem Bürsin de katıldı. Genç oyuncu törende 2014 Yılının En Başarılı Erkek Oyuncusu ödülünü aldı.

Türkiye 'nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü seçilen İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından 22. İTÜ EMÖS kapsamında düzenlenen Daikin ile Başarı Ödülleri'nin kazananları 27 Ocak 2015 tarihinde Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde gerçekleşen Başarı Ödülleri Töreni'nde açıklandı.

Gülşen, Kerem Bürsin, Müjdat Gezen, Seda Bakan, Ayşe Kulin, Birsel Vardarlı gibi sinema , televizyon, spor , müzik camiası ile iş dünyasından birbirinden ünlü isimler geceye katılım gösterdi.

Kerem Bursin, basın mensuplarının 'Bir çok ödül alıyorsunuz, ödüllerinizi saydınız mı?' sorusuna yakışıklı oyuncu 'Hayır saymıyorum. Çünkü sayarsam ödül olmuş olur. Oysa bunlar benim için bir ödülden daha anlamlı' diyerek cevap verdi.TÜM KANALLARIN TV YAYIN AKIŞI PROGRAMI
Radyoculuğun duayen isimlerinden Cenk ve Erdem ikilisinin sunuculuğunu yaptığı gecede ikili izleyicileri sık sık gülümseterek herkese renkli anlar yaşattı.
Herkes tarafından oylanabilen Başarı Ödülleri Anketi'nde 19 farklı kategoride 108 aday yarıştı. Kategori başına 30.000'in üzerinde oyla belirlenen diğer kazananlar ise şöyle:

En Başarılı Kadın Sanatçı: Sıla
En Başarılı Erkek Sanatçı: Oğuzhan Koç
En Başarılı Erkek Oyuncu: Kerem Bürsin
En Başarılı Kadın Oyuncu: Tuba Büyüküstün
En Başarılı Şarkı: İltimas - Gülşen ft. Muratboz
En Başarılı Kitap: Handan - Ayşe Kulin
Yaşam Boyu Başarı Ödülü: Müjdat Gezen
En Başarılı Dizi: Kardeş Payı
En Başarılı Kadın Sporcu: Birsel Vardarlı
En Başarılı Erkek Sporcu: Emir Preldzic
En Başarılı Radyocu: Mesut Süre
En Başarılı Film: Unutursam Fısılda
En Başarılı İş Dergisi: Forbes
En Başarılı TV Programı: Güldür Güldür Show
En Başarılı TV Sunucusu: İlker Ayrık
En Başarılı Müzik Grubu: Manga
En Başarılı Girişim: Askıda Ne Var
En Başarılı İş Kadını: Begümhan Doğan Faralyalı
En Başarılı İş Adamı: Ali Sabancı