Kim demiş yaşlanmak kötüdür diye!

Kim demiş yaşlanmak kötüdür diye!
Kim demiş yaşlanmak kötüdür diye!
Hollywood yıldızı Charlize Theron genç kadınlara seslendi: "Yaşlanmaktan korkmayın, yaşlanmak o kadar da kötü bir şey değil."

39 yaşındaki başarılı oyuncu W dergisinin son sayısı için poz verdi. Söyleşide 30’lu yaşlarında anne olmayı seçme kararından bahseden Charlize Theron bir zamanlar kendisinin de bir sürü başka kadın gibi, kadınların yaşlanması konusunda önyargılı olduğundan bahsetti: “Toplumumuzda kadınlar kategorilendirildiği için bizler de kendimizi bir süre sonra solmaya mahkum vazo çiçekleri gibi hissediyoruz. Ama ben artık bunun doğru olmadığı kanısındaydım. Her yaşın tadını çıkarabiliriz. Yaşlanmaktan korkan 20 yaşındaki genç kadınlara cesaret vermek isterim: Sinirinizi bozmayın, yaşlanmak o kadar kötü değil. Lütfen endişe etmeyin.”

'FRENE BASIYORUM'
Üç yaşında Jackson adlı bir oğlu olan Theron şimdilerde frene basarak yaşadığını söylüyor: “Elimde olsa 20’li yaşlardaki halime de bunu öğütlerdim. ‘Sakin ol’ derdim kendime. Çünkü hep bir koşuşturma içindeydim. Zamanın ellerimden kaydığını düşünüyordum. Şimdi daha yaşlıyım ve biliyorum ki hiçbir şey kaçmıyor. Eve gidiyorum ve bu kendimi gerçekten iyi hissettiriyor. 30’uma girdiğimde kimseyi memnun etmek zorunda olmadığımı fark ettim. Gerçekten hayatın tadını çıkarıyorum.”


  ETİKETLER:

  Charlize Theron

  ,

  Kadın

  ,

  mahkum

  ,

  genç