Kim Kardashian formuna kavuştu!

Kim Kardashian formuna kavuştu!
Kim Kardashian formuna kavuştu!
Hamileliği süresince aldığı fazla kilolar yüzünden Hollywood'un hedef tahtası haline gelen Kardashian, basına yansıyan son fotoğraflarında eskisinden de seksi görünüyor.

Hamileliği süresince aldığı fazla kilolar yüzünden Hollywood ’un hedef tahtası haline gelen Kardashian, basına yansıyan son fotoğraflarında eskisinden de seksi görünüyor. Yıldız bir eş, sağlıklı bir bebek, hatırı sayılır bir servet... Ailesiyle birlikte yer aldığı bir fotoğraf çekiminde görülüyor ki, Kardashian’ın isteyip de ulaştığı şeyler bunlarla sınırlı değil. Zira ünlü yıldız meşhur kıvrımlarına da yeniden sahip olmuş durumda.

33 yaşındaki Kardashian, Malibu’da gerçekleşen fotoğraf çekiminde Alexander McQueen imzalı siyah elbisesiyle objektif karşısındaydı. Dağınık saçları ve dumanlı makyajıyla dikkat çeken reality show yıldızı, moda sektöründe kardeşleriyle birlikte çalışıyor. Sevgilisi Kanye West’la birlikte tasarım yapıp yapmayacaklarına dair sorulara ise “Kanye çok zevkli. Kız kardeşlerimle birlikte çalışmak inanılmaz bir şey ama Kanye ile bir-iki parça hazırlamak da eğlenceli olabilir” şeklinde yanıt veriyor.

Kardashian'ın rap şarkıcısı sevgilisi Kanye West'le olan ile birlikteliğinden North isminde bir bebeği var.


  ETİKETLER:

  Hollywood

  ,

  tasarım

  ,

  Rap

  ,

  Fotoğraf

  ,

  Show

  ,

  Kız

  ,

  Moda

  ,

  Ünlü