Kim Kardashian'ın erkek kardeşi Robert'tan şaşırtan paylaşım

Kim Kardashian'ın erkek kardeşi Robert'tan şaşırtan paylaşım
Kim Kardashian'ın erkek kardeşi Robert'tan şaşırtan paylaşım
Kim Kardashian'ın erkek kardeşi Robert Kardashian, kız kardeşini Gone Girl'deki karaktere benzettiği bir paylaşım yaptı.

Kim Kardashian’ın erkek kardeşi Robert Kardashian, Instagram’da 2.7 milyon takipçisiyle ilginç bir fotoğraf paylaştı. Ablasını Gone Girl’deki karaktere benzeten Kardashian, fotoğrafın altına “İşte k…k ablam” diye yazdı.

Gone Girl filminde Rosamund Pike’ın canlandırdığı Amy karakterinin kanlar içindeki görselini paylaşan Robert Kardashian, “İşte kızkardeşim Kim, Gone Girl’deki k…k” yazdı.

Robert Kardashian, bu paylaşımı yapmadan önce Instagram hesabındaki tüm fotoğrafları sildi ve takip ettiği kişilerin sayısını da hayli azalttı. Hesabın Robert Kardashian’a ait olduğu konusunda ise herhangi bir şüphe yok. Zira Kardashian’ın kullanıcı adının yanında, yalnızca Instagram tarafından onaylanmış hesaplara verilen mavi tik de yer alıyor. Hesap aynı zamanda anne Kris Jenner ve Kardashian kız kardeşleri tarafından da sık sık etiketleniyor.

People dergisine konuşan ve Kardashian ailesine yakın bir kaynak “Robert çok garip bir çocuk. Komik olduğunu düşünüp böyle paylaşımlar yapıyor, sonra da her şeyi silip insanları takip etmekten vazgeçiyor. İnsanların bu gariplikleri fark etmeyeceğini düşünüyor” dedi.

Robert Kardashian'ın neden böyle bir paylaşım yaptığı, bunun aile içi bir tartışmadan mı kaynaklandığı konusunda aileden bir açıklama gelmedi.

Hey Kim, defileye çocuk getirmek yasak!

Kardashian aile sırları: Kim çok pis, Khloe bileklerini kesiyor

Kim Kardashian'ın memleketi Kars'ın Karakale köyü