Kim Kardashian'ın eski halinden artık eser yok

Kim Kardashian'ın eski halinden artık eser yok
Kim Kardashian'ın eski halinden artık eser yok
Kim Kardashian'ın sansayonlarıyla hayatımıza girdiği günden beri değişen tek şey onun bir pop kültür ikonu haline gelmesi değil. Kardashian bunca zaman içinde görüntüsünde yaptığı ufak değişikliklerden ziyade, bıçak altına yattığı operasyonlardan sonra kazandığı yeni görünümle aklımıza kazınmış olsa da, öncesinde sahip olduğu yüzünden bile şimdi eser yok.

Kim Kardashian skandallarıyla hayatımıza bir girdi pir girdi. Toplum tarafından topa tutulmasına sebep olmuş bazı olaylardan dolayı hiçbir zaman pişman olmadığını her fırsatta söyleyen Kardashian, seneler içinde bir pop kültür ikonu haline geldi. Fotoğraf çekimlerinde verdiği pozlardan evliliğine, eşi ile olan ilişkisini paylaşma biçiminden kıyafetlerine kadar her yaptığı bir şekilde olay olan Kardashian’ın fiziksel görüntüsü de  (hayır kalçalarından bahsetmiyoruz) bu süre zarfında geçirdiği bir dizi estetik operasyondan nasibini aldı. 

2010 senesinde estetik operasyona karşı olmadığını, fakat o dönemde yalnızca botox yaptırmış olduğunu açıklayan Kim Kardashian'ın o günden bugüne yüzünde olan değişikliklerin açıkça görüldüğü o fotoğraflar şu şekilde;