Kiralık Aşk 11. Bölümde neler oluyor?

Kiralık Aşk  11. Bölümde neler oluyor?
Kiralık Aşk  11. Bölümde neler oluyor?
Star Tv'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk'ın 11. Bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, 11. bölümde neler oluyor?

Cuma akşamlarının reyting şampiyonu Kiralık Aşk’ta Ömer ve Defne arasında işler kızışıyor. İstediği cevapları almak için çabalayan Ömer, Defne’yi sıkıştırıyor.  Defne'nin gizlemeye çalıştığı şeyleri öğrenen Ömer, Defne'den istediği cevabı alabilecek mi? Kiralık Aşk 11. bölüm ile 28 Ağustos Cuma akşamı Star Tv'de …

 

Son bölümde neler oldu?

Sinan’ın yanında çalışmaya başlayan Defne, bundan sonra Ömer’le aralarının nasıl olacağını kara kara düşünmektedir.  Ömer’in kendisine çok kızgın olacağını beklerken hiç de öyle olmuyor. Aksine Ömer’in tavırları, ikilinin arasındaki tansiyonu çok yükseltiyor. Ancak Defne’yi bu sefer bambaşka bir sürpriz bekliyor. Moda dünyasının ağır toplarından Feryal Tümen, Ömer’le açık açık flört ediyor. Bu durum Defne’yi çıldırtıyor! Kıskançlığına hakim olamayan Defne, sürekli kendini Ömer’in dibinde buluyor. İkili arasında yaşanan yakınlaşma ise son anda Feryal tarafından bölünüyor. Feryal’in bölmesiyle Defne, Ömer’den gizli evden kaçıyor.

  Neriman, Yasemin yüzünden uğradığı hezimetten sonra, bir sonraki hamlesini düşünüyor. Konuya başka bir açıdan yaklaşmaya karar veriyor. Sinan’ı saf dışı bırakan Neriman, Ömer’i etkileyebilmek için Necmi’yi Ömer’in yanında işe sokuyor.

 

 

Kiralık Aşk dizisinin asistan Defne’si Elçin Sangu kimdir?

 Elçin Sangu  13 Ağustos 1985, İstanbul doğumludur ve aslan burcudur.

Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlamış[2], daha sonra 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni burslu olarak kazanmıştır.

Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde oyuncu olarak yer almaya başlamıştır. İlk olarak 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Jale karakteriyle tanınmıştır. Ardından 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında ise, Elçin Sangu'nun kariyerindeki kırılma noktalarından biri olan, Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah ile 'Kurt Seyit ve Şura'da boy gösterdi. 'Güzide' karakterini canlandıran Sangu, performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi bildi. Güzel oyuncu, 'Kurt Seyit ve Şura'dan sonra Kadir Doğulu ile 'Sevdam Alabora' dizisinde rol aldı. Ancak bu proje, reytinglerinden dolayı 4. bölümden sonra ekranlara veda etti.

1.69 boyundaki oyuncu 58 kilo, saç rengi ise kızıl.

 

 

Kiralık Aşk dizisinin Ömer’i Barış Arduç kimdir?

 

Barış Arduç Barış Arduç  9 Ekim 1987 doğumludur ve Terazi burcudur.

Ekol Drama'da oyunculuk eğitimi almıştır. Yüzme, dalgıçlık ve futbol sporlarıyla uğraşmış, fotomodellik ve dublaj sanatçılığı yapmıştır. Arduç, Pis Yedili, Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili gibi dizilerde oynamıştır. Barış Arduç, Benim İçin Üzülme adlı dizide Ahmet karakteriyle adını iyice duyurmuş, daha sonra Bugünün Saraylısı dizisinde Selim karakterine hayat vermiştir.

2015 Mart ayında vizyona giren Racon: Ailem İçin adlı dizide Tekin karakterini canlandırmaya başlamış, ancak dizi başarılı olamadığı için yayından kaldırılmıştır. Sadece Sen adlı sinema filminde de son sahnede oynamıştır.

Deliha adlı ilk sinema filminde rol almış olup senarist ve başrol oyuncusu Gupse Özay ile birliktedir.