Kiralık Aşk'ta aşk rüzgarları! Kiralık Aşk 8. bölüm

Kiralık Aşk'ta aşk rüzgarları! 
Kiralık Aşk 8. bölüm
Kiralık Aşk'ta aşk rüzgarları! 
Kiralık Aşk 8. bölüm
Kiralık Aşk'ta aşk rüzgarları esiyor. Defne'ye olan hisleri kuvvetlenen Ömer'i bakalım hangi sürprizler bekliyor? Detaylar haberimizde...

Başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademcive Nergis Kumbasar’ın rol aldığı Ortaks Yapım’ın yapımını üstlendiği Kiralık Aşk 7 Ağustos Cuma günü 8. bölümüyle ekrana gelecek.

8. bölümde ne olacak?

Ömer ne yapacağını şaşırıyor.

Lansman giderek yaklaşıyor. Ömer’in tamamen bu işe konsantre olması gerekiyor. Ama olamıyor! Aklında sürekli Defne var. Kapısına gittiği son akşam yaşadıkları hayatını allak bullak etti. Şimdi Defne ve Ömer karşı karşıya, nereye adım atacaklarını düşünüyorlar. Sinan’ın Defne’ye olan hisleri ise günden güne yoğunlaşıyor. Bazı şeylerden kendini alıkoyamıyor. Kendini onun koruyucusuymuş gibi hissediyor. Ama ne yapacağını da hiç bilmiyor.

Neriman ise Ömer ve Defne’nin arasında tam olarak ne olduğundan emin değil. Kanıt toplamaya çalışıyor.

Barış Arduç ve Elçin Sangu kimdir?

9 Ekim 1987 yılında dünyaya gelen Barış Arduç, Ayla Algan ile tanışınca , Sadri Alışık kültür Merkezi ve Ekol Drama’da oyunculuk eğitimi alarak, oyunculuğa adım atmıştır.

1,87 boyunca 81 kg olan Barış Arduç, Küçük Hanımefendi, Pis Yedili, Dinle Sevgili, Benim İçin Üzülme ve Bugünün Saraylısı gibi çeşitli dizlerde rol aldı.

Şimdi ise  Kiralık Aşk dizisinde Ömer karakterini canlandırmaktadır.

11 Temmuz 1988 İstanbul doğumlu olan Elçin Sangu Mersin Üniversitesi Opera Bölümü’nden mezun oldu ve ardından 2006 senesinde Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim almıştır. 

1.69 boyundaki güzel oyuncu Öyle Bir Geçer Zaman ki, Aşk Kaç Beden Giyer, Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura ile Sevdam Alabora gibi çeşitli yapımlarda rol almıştır.

Şimdi ise Kiralık Aşk dizisinde Defne karakterini canlandırmaktadır.