Kiraz Mevsimi izle son bölümde Öykü ve Mete evlendi mi | FOX TV

Kiraz Mevsimi izle son bölümde Öykü ve Mete evlendi mi | FOX TV
Kiraz Mevsimi izle son bölümde Öykü ve Mete evlendi mi | FOX TV
Kiraz Mevsimi son bölümde Ayaz'ın nikaha gelmemesi üzerine Öykü babasının üzülmemesi için Mete'yle nikah masasına oturmuştu. FOX TV'nin yayınlandığı günden beri izleyiciler tarafından sevilerek izlenen gençlik dizisi Kiraz Mevsimi, yeni bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Kiraz Mevsimi 26. Bölüm ile 3 Ocak Cumartesi günü FOX TV'de izlenebilecek. İşte son bölüm fragmanı ve dizi özeti...

Ekranların fenomen haline gelen dizisi Kiraz Mevsimi bu akşam yayınlanacak 26. Bölüm ile takipçilerine sürpriz dakikalar yaşatacak. Babası, Öykü'nün oyununu öğrenebilecek mi? Şeyma sınırlarını iyice zorlar, Öykü onun neyin peşinde olduğunu öğrenebilecek mi? Kiraz Mevsimi 26. Bölüm fragmanı ve özeti haberimizde.

Kiraz Mevsimi bu hafta Yılbaşı tatili yapmıyor ve merakla beklenen Kiraz Mevsimi 26. bölüm bu akşam akşamı ekrana geliyor. Kiraz Mevsimi 26. bölümde Öykü’nün babası için düzenlediği evlilik organizasyonunun nasıl gelişeceğine şahit olacağız.

Kiraz Mevsimi son bölümde Öykü, babasını mutlu etmek için evlenmeye karar vermiş ve Ayaz’a evlenme teklif etmişti. Ancak Kiraz Mevsimi 26. bölümde Ayaz geç kalınca ortalık karışacak! Yine de Ayaz kendini affettireceğe benziyor çünkü Öykü’ye romantik bir sürprizi var…

KİRAZ MEVSİMİ GENEL KONU:
Çocukluğunda beri en yakın dostu Burcu’nun abisi Mete’ye aşık olan Öykü ilerde bir gün başarılı bir modacı olmak istemektedir. Herkesten gizlediği aşkı Mete’yi mahalleden arkadaşı Şeyma’ya kaptırır ve hislerini kalbine gömer. Öykü komik tesadüfler sonucunda Mete’nin ortağı ayaz ile tanışır. Ayaz ukala ve çapkın bir tiptir. Birbirlerine zıt bu iki kişi kaderin kendilerine oynadığı oyunlar sonucunda her fırsatta bir araya gelir ve aralarında romantik ama bir o kadar da komik bir ilişki başlar.

KİRAZ MEVSİMİ OYUNCULARI
Öykü Acar - Özge Gürel, Ayaz Dinçer - Serkan Çayoğlu, Mete Uyar - Dağhan Külegeç, Şeyma Çetin - Nilperi Şahinkaya, Burcu Uyar - Nihal Işıksaçan , Bora - Necip Everest, İlker Korkmaz - Serkan Börekyemez , Sibel Korkmaz - Fatma Toptaş, Olcay - Nezih Cihan Aksoy, Rıza - Serdar Çakmak, Emre Yiğit - Aras Aydın , Önem - Neslihan Yeldan, Meral - Ayşegül Ünsal, Bülent - Hakan Çimenser, Cem - Taner Berke Sarıkaya, Doğan - Burak Şahan Gönültaş, Gülseren - Canan Saran.

 Kiraz Mevsimi 26. Bölüm Fragmanı – 3 Ocak Cumartesi