Kışı Uludağ'da kutlayalım!

Kışı Uludağ'da kutlayalım!
Kışı Uludağ'da kutlayalım!
19 Ocak'ta ilk dönemi başlayan Winterfest'in 09 Şubat Pazar -13 Şubat Çarşamba tarihleri arasında gerçekleşecek son haftasında program yine dopdolu.

19 Ocak’ta ilk dönemi başlayan Winterfest’in 09 Şubat Pazar -13 Şubat Çarşamba tarihleri arasında gerçekleşecek son haftasında program yine dopdolu. Festivalin ilk günü 9 Şubat Pazar, Rock Star 'Model' Welcome Party gerçekleştirecek.10 Şubat’ta Hande Yener, 11 Şubat’ta Serdar Ortaç ve 12 Şubat’ta Ozan Doğulu’nun performanslarını izlemek mümkün olacak. "Kaymaktan yoruldum" diyenler için ise Opet’in Play Station alanı tüm gün boyunca turnuvalara ev sahipliği yapacak.

OPET tarafından düzenlenen Arçelik Winterfest kapsamında Uludağ’da partiler ve sosyal medya uygulamalarıyla, 71 üniversiteden gelen 8500 öğrencinin yarı yıl tatilinde güzel vakit geçirmesini sağlanıyor. Grand Yazıcı Otel’de gün boyu açık olan playstation alanıyla da üniversiteliler keyifli bir turnuva ortamında eğlenebiliyor.

18 yıl önce iki üniversiteli gencin başlattığı Winterfest organizasyonu her sene belli tarihler arasında Bursa Uludağ’da gerçekleşiyor. Festival http://bit.ly/OpetInstagram #OpedoYollarda #Winterfest2014 #Uludağ adreslerinden, OPET’in facebook ve twitter hesaplarından da takip edilebilir.