Kıvanç Tatlıtuğ'un en büyük hayali

Kıvanç Tatlıtuğ'un en büyük hayali
Kıvanç Tatlıtuğ'un en büyük hayali
2005 yılında Gümüş dizisiyle oyunculuğa adım attıktan sonra kısa sürede şöhret basamaklarını tırmanan Kıvanç Tatlıtuğ, oyunculuğun yanı sıra bir başka konuya merak sardı.

'Aşk-ı Memnu' isimli dizide rol aldıktan sonra bir anda yıldızını parlatan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bu dizinin final yapmasının ardından ‘ Kuzey Güney' isimli dizide karşımıza çıkmıştı.

Bu projede canlandırdığı karakter için 13 kilo vermesiyle dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu, sadece imaj değiştirmekle kalmadı, verdiği 13 kilo ile adeta bambaşka biri olmuştu.

Ardından Yılmaz Erdoğan'ın yönetmenliğini üstlendiği ‘Kelebeğin Rüyası' isimli sinema filminden teklif alan başarılı oyuncu, bu proje için de 5 kilo daha vermişti.

Toplamda 18 kilo kaybeden ve işini iyi yapmak için kendinden ödün vermeyi bile göze aldığını gösteren Kıvanç Tatlıtuğ, şimdilerde karşımıza farklı bir projeyle çıkmak için hazırlanıyor.

Rol aldığı projelerde gösterdiği başarılı performansıyla eleştirmenlerden tam not alan oyuncu, son dönemde oyunculuğun yanı sıra bir başka konuya merak sardı.

İki yıldır yaşanmış hikayeleri kaleme aldığını söyleyen ünlü oyuncu en büyük hayalinin bu hikayelerden birini sinema filmi yapmak olduğunu belirtti.

Ünlü oyuncu “Son iki yıldır gerçek hikayeler üzerine üç tane senaryo yazdım. İkisi tamamlandı ama bir tanesi henüz bitmedi. Yazdığım hikayelerden birini filme çekmeyi çok isterim” diye konuştu.

Kamera arkasına da meraklı olduğunu söyleyen Tatlıtuğ, “Oyunculuk yapıyorum ama kamera arkası bana çok cazip geliyor. Çekimler sırasında yönetmene, kameramana mutlaka bir şeyler sorarım. Mümkün olan her şeyi öğrenirsem kimseyi yormadan oynarım diye düşünüyorum. Sette sadece sahnemi çekeyim diye düşünmüyorum” dedi.