Kıvılcım Ural bu sefer de Instagram'dan bombaladı!

Kıvılcım Ural bu sefer de Instagram'dan bombaladı!
Kıvılcım Ural bu sefer de Instagram'dan bombaladı!
Eski manken Seçkin Piriler ile evli olan Kaan Tangöze'yle yaşadığı ilişki ortaya çıkan Kıvılcım Ural, Şirin Ediger'in paylaştığı bir fotoğrafın altına yorum yapınca olanlar oldu. Ediger'in takipçileri, Ural'la ağız dalaşına girince, birbirinden ilginç cevaplar havada uçuştu!

RADİKAL - Şirin Ediger’in Instagram sayfasına yüklediği fotoğrafın altında kavga çıktı. Kaan Tangöze ile ilişki yaşadığı ortaya çıkan Kıvılcım Ural, fotoğrafın altına Ediger’i öven bir yorum yazdı. Bunun üzerine bir takipçi Ural’a “Belki Şirin beni yaptığım yorumdan sonra sever. Yanında ünlü olurum. Canım benim” yazdı. Ural da “Seni engelledim ama ezikliğin dizboyu. Ünlü olmak berbat bir şey, hiç istemedim. Ben saraylıyım saraydan çıkamam. Sen istediğin kadar kendi kendine öt, mastürbasyonunu yap güzelim. Böyle mi orgazm oluyorsun... Sökmez bana burada ıvır zıvırlamalar” cevabını verdi.

Aynı kullanıcı Ural’a cevap olarak “Kaan projesi tutmadı tabii. Ünlü olmak için genç kızlara tavsiyeler ki dikkat çekesin” notunu düştü. Ural da yine cevap vermeyi es geçmedi ve “M...gecce vardiyası” yorumunda bulundu.