Kızılelma 14. Bölüm Full İzle (Kızılelma Son Bölüm İzle)

Kızılelma 14. Bölüm Full İzle (Kızılelma Son Bölüm İzle)
Kızılelma 14. Bölüm Full İzle (Kızılelma Son Bölüm İzle)
Kızılelma dizisinin son bölümünü mü aramıştınız? Kızılelma 14. bölümde neler olacak? Kızılelma 14. bölüm izle. Kızılelma 14. bölüm HD kalitesinde full izle..

Radikal.com.tr - TRT1 ekranlarında yayınlanan Kızılelma dizisi 14. bölüm ile yayınlandı. Kızılelma dizisi 14. bölüm tek parça olarak haberimizden izleyebilirsiniz.. Kızıl Elma yeni bölümde neler oldu? Kızıelma son bölüm tek parça olarak Radikal.com.tr'de. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden Kızılelma son bölümünü izleyebilirler.

Bu ülke artık asla kendi evinde çıkacak yangını kabul edemez Türkiye yangın nerdeyse oraya gidecek ve o ateşi orada boğacak. Somali’de T.C. Mogadişu Büyükelçiliği’ni canları pahasına koruyan Murad Altay ve arkadaşları, görevlerini başarıyla tamamlayarak İstanbul ’a dönerler. Ancak durup dinlemek için hiç vakit yoktur; çünkü Türkiye’yi bekleyen tehlike çok büyüktür ve bunun şifrelerini çözmek için şimdi ellerinde bir fırsat vardır. 

KIZILELMA 14. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Somali’deki çatışmada ele geçirilen Azzam, sorgulanmak üzere birime getirilmiştir. Konuşmamak için direnen Azzam’ı kendi yöntemleriyle konuşturmayı başaran Murad Altay, Türkiye’nin yeni bir terörist yapıyla karşı karşıya olduğunu öğrenir. Bu yapının hedefinde, parçalanmış ve güçsüz bir Türkiye vardır... 

Yeni sezonun en çok konuşulan ve dikkat çeken dizilerinden, Osman Sınav imzasını taşıyan Kızılelma 'nın her bölümü ekran başındaki izleyicileri resmen ekrana bağlıyor. Tecrübeli ve başarılı kadrosu, etkileyici senaryosu ile TRT'nin yüzünü güldürmeye devam diyor.

Beklenen rating patlayışını halen yapamasa da, izleyici sayısı her hafta daha da artarak kendi kitlesini oluşturuyor. Kızılelma mı? Sakarya Fırat mı? Aslında ilk başlarda benzer diziler gibi gözükse de, tamamen ayrı hikayelere sahipler.

Gelelim oyuncu kadrosuna. Zeynep Eronat, Erdal Cindoruk, Miraç Eronat, Mesut Yılmaz, Anıl Ilter, Pelin Akil, Furkan Palalı, Sefa Zengin, Selin Altay, Adnan Biricik, Buket Tuba Güzel, Yener Gürsoy, Cihan Özdeniz, Nilay Duru, Rahmi Diligil ve son olarak diziye konuk oyuncu olarak dahil olan Wilma Elles. Kadro tecrübeli ve işinde profosyonel olan isimler, tanıdık isimler olmasa da bir çoğu. SINEGRAF Yapım'ın yönetmen ve yapımcı Osman Sınav. Yani kısaca büyük proje olduğu çok açık ve net.