Klasik arabalar tutkunlarını bekliyor

Klasik arabalar tutkunlarını bekliyor
Klasik arabalar tutkunlarını bekliyor
Yıldızları film ve dizilerde de parlayan klasik otomobillerden birkaçı, Trump Alışveriş Merkezi'nde gerçekleşen bir sergide tutkunlarını bekliyor.

Onlar aslında zamansız otomobiller… Her dönem yeniden keşfedilen çok özel klasikler… Son yıllarda ekranlarda sayısı artan dönem dizileriyle birlikte daha sık görmeye başladığımız ve hayranlıkla izlediğimiz klasik otomobiller tutkunlarıyla buluşuyor.

Trump Alışveriş Merkezi'nde gerçekleşen sergide Türkiye ’nin Oscar aday adayı Kelebeğin Rüyası filminin afişinde yer alan 1938 model Chevrolet ve 1937 model Austin, Bülent İnal’ın başrolünü oynadığı Tatar Ramazan ’daki 1947 model Mercury ve 1947 model siyah Dodge, geçen yılın fenomeni Kuzey Güney’in son sahnesinde parlayan 1949 model sarı Plymouth ve daha pek çok klasik otomobil yer alıyor.

Otomobil meraklısı olsun olmasın 7’den 70’e herkesin ilgisini çeken klasikler, alışveriş merkezi ziyaretçileri tarafından büyük ilgi görüyor. Paşa Classic Car’a ait olan klasik araçlar en az yer aldıkları dizilerdeki başrol oyuncuları kadar meraklı gözlerle inceleniyor. İç detaylarına bakılıyor, yanı başlarındaki bilgilendirme metinleri uzun uzun okunuyor. Ve en son yanında fotoğraflar çekiliyor.

Sergi, bir süre daha klasik araba tutkunlarını ağırlamaya devam edecek.