Kocamın Ailesi 57. Bölüm ile final yapıyor

Kocamın Ailesi 57. Bölüm ile final yapıyor
Kocamın Ailesi 57. Bölüm ile final yapıyor
FOX TV'nin geçtiğimiz sezon beğenilerek izlenen dizisi Kocamın Ailesi final yapıyor. Dizinin final bölümü olan 57.bölümün fragmanı yayınlandı! Dizinin son bölümünde neler oldu?

FOX TV’nin başarılı dizisi Kocamın Ailesi dizinin final bölümü olan 57.bölümün fragmanı yayınlandı!

Kocamın Ailesi neden final yapıyor?

Yapımcılığını Mia Yapım’ın yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda Şafak Bal oturuyor.

Çekimleri Kandilli’de yapılan dizinin senaristliğini Nuray Uslu ve Verda Pars üstleniyor. Başrollerini Gökhan Alkan, Yeliz Kuvancı, Ayşenil Şamlıoğlu, Erman Okay, Cengiz Bozkurt, Zuhal Yalçın, Durul Bazan, Yeşim Salkım, Kenan Bal ve Yıldız Kültür gibi isimlerin paylaştığı diziye Cengiz Bozkurt ve son olarak da Miray karakteriyle Seçil Buket Akıncı da katılmıştı.

KOCAMIN AİLESİ NEDEN FİNAL YAPIYOR?

FOX TV’nin başarılı dizilerinden olan Kocamın Ailesi 3 Temmuz 2014 tarihinden yayınlanmaya başlamıştı. Yayınlandığı günden itibaren, reyting toplayan dizinin final yapma sebebi ise bu sezonda yeteri kadar reyting alamamış olması oldu. Bu sezon final yapmaya karar verilen dizinin en son 56. bölümünü yayınlandı. Bu akşam 57. Bölüm ile final yapıyor.

Kocamın Ailesi final bölümüyle bu akşam 20.00'de FOX'da.

KOCAMIN AİLESİ 57.BÖLÜM (FİNAL) FRAGMANI YAYINLANDI!

KOCAMIN AİLESİ 57. BÖLÜM ÖZETİ

 Kocamın Ailesi’nde düğümler çözülüyor. Tarık’ı ailesinden kimin ayırdığı ortaya çıkıyor. Aile içindeki hesaplaşma yeni başlangıçlara beşik oluyor. Aileye yeni torunlar ekleniyor, yaralar sarılıyor. Tüm aile Miray’ın doğum gününü ilk kez kutlamak için bir araya geldiğinde güzel sürprizlerde onları bekliyor.

56.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Pelin babasıyla gitmeyi mi seçecek? Kızını kaybeden Tülay’la Cücü’nün arası giderek gerilmekte. Köşeye sıkışan Cücü’nün seçimi, herkesi daha üzmekten başka bir işe yaramıyor. Güneş’le Tarık’ın geçmişi aydınlatma çabaları, küçük bir çocukla hayatlarının kesişmesine neden oluyor. Mukadder, Hikmet ve Rıza ise sonunda evlatlarının kaderini belirleyen isme ulaşıyor.