Kocamın Ailesi'nin yeni sezonu ertelendi

Kocamın Ailesi'nin yeni sezonu ertelendi
Kocamın Ailesi'nin yeni sezonu ertelendi
Ekranın sevilen dizisi Kocamın Ailesi'nde sürpriz bir gelişme yaşandı! 1 Ekim'de başlaması beklenilen dizinin yeni sezon tarihi değişti. Kocamın Ailesi'nin 52. bölümünün ne zaman yayınlanacağı ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Kocamın Ailesi’nin yeni sezonu takipçileri tarafından merakla beklenirken, gelen haber izleyiciyi üzdü. Dizinin 52. Bölümü ertelendi. Başrollerini Gökhan Alkan, Yeliz Kuvancı, Ayşenil Şamlıoğlu, Erman Okay, Durul Bazan, Cengiz Bozkurt, Füsun Kostak, Yeşim Salkım, Kenan Bal, Beren Gökyıldız ve Yıldız Kültür gibi isimlerin paylaştığı Kocamın Ailesi'nin yeni sezonunun 1 Ekim’de başlayacağı belirtilmişti ancak gelen son habere göre şimdilik dizi belirsiz bir zamana ertelendi.

KOCAMIN AİLESİ YENİ SEZONDA NELER OLACAK?

Ar Apartmanı’nda yaşananları eğlenceli bir şekilde ortaya koyan dizinin 52. bölümünde izleyicileri birçok sürpriz bekliyor. İkinci sezonunda oyuncu kadrosuna yeni isimler ekleyen Kocamın Ailesi’nde şu isimler yer alıyor: Barış Murat Tuna, Cengiz Bozkurt ve Elif Çakmak yeni sezonda diziye katılan isimlerden. Kocamın Ailesi 52. bölümde; Tarık ve Güneş’in ailelerinden gizli nikah yapması ortalığı karıştıracak. Nikah çıkışında ise onları beklenmedik bir sürpriz bekliyor. Asıl zorluk bundan sonra başlıyor. Aileler arasında huzur sağlanacak mı? Tarık ve Güneş kendilerini affettirebilecek mi? Tüm bu soru işaretlerinin Kocamın Ailesi yeni bölümünde yanıt bulması bekleniyor.