Kocan Kadar Konuş filminin sürprizi Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan

Kocan Kadar Konuş filminin sürprizi Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan
Kocan Kadar Konuş filminin sürprizi Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan
Başrollerini Ezgi Mola ve Murat Yıldırım'ın paylaştığı Kocan Kadar Konuş filmi martta vizyonda. Filmin sürprizi ise Serdar Ortaç ve manken eşi Chloe Loughnan. Ortaç, eşi ile birlikte oynadığı bir sahnenin fotoğrafını Instagram'dan takipçileri ile paylaştı.

RADİKAL - Şarkıcı Serdar Ortaç ile Bu Tarz Benim'de jüri üyeliği yapan manken eşi Chloe Loughnan, aynı filmde oynuyor. Bir romantik komedi olan "Kocan kadar konuş" mart ayında vizyona girecek. Filmin başrol oyuncuları ise Ezgi Mola, Murat Yıldırım ve Nevra Serezli.

Serdar Ortaç, Instagram hesabından eşi ile birlikte oynadığı bir sahneyi gösteren fotoğrafı takipçileri ile paylaşarak müjdeyi verdi.

Film, Şebnem Burcuoğlu'nun yazdığı ve kendisinin tabiri ile "özellikle de bekar kalmış kadınlar için el kitabı niteliğinde" olan Kocan Kadar Konuş kitabından uyarlandı.

Kitapta ana karakteri olan 30'lu yaşlara gelmiş ve halen evlenememiş Efsun'un kendinden yaşça küçük kuzeninin de evlenme hazırlıklarına başlaması ile kendi aşk hayatını sorgulamaya başlaması ve koca arayışları içine girmesini anlatıyor.

Kitabın bir bölümünde Serdar Ortaç da yer alıyor: "Bir gece kardeşleri ve onların arkadaşlarıyla eğlenmeye çıkan Efsun. Alkole alışık olmayan Efsun kardeşlerinin zorlamasıyla fazla içer ve sarhoş olur. Lavaboya gidip geldiğinde kendi locasını bulamaz ve bulduğu ilk locaya oturur. Patlayan flaşlarla kendine gelir ve oturduğu locada Serdar Ortaç’ın olduğunu fark eder. Çok geçmeden internette haberleri görür. Kendisi ile Serdar Ortaç’ın evlilik haberleri yapılmaya başlamıştır bile."

İşte kitapta bu bölümde yer alan Serdar Ortaç eşi Chloe Loughnan ile birlikte filmde de yer alıyor.

Ortaç Instagram hesabından eşi ile birlikte oynadığı bir sahnenin fotoğrafını paylaştı.