Kocası, uyurken 300 kez tecavüz etmiş

Kocası, uyurken 300 kez tecavüz etmiş
Kocası, uyurken 300 kez tecavüz etmiş
İngiltere'de yaşayan 26 yaşındaki S.T. bir gece kocası tarafından tecavüze uğradığını ve kameraya kaydedildiğini fark etti. Şikayet üzerine el konulan eşyalardan kadının en az 300 kere tecavüze uğradığı ortaya çıktı

RADİKAL - İngiltere 'de yaşayan 26 yaşındaki S.T., televizyonda korkunç bir itirafta bulundu. S.T., kendisi uykudayken, kocasının tecavüzüne uğradığını, bununla yetinmeyen kocasının bu saldırıları videoya aldığını açıkladı.

Henüz 18 yaşındayken bir barda tanıştığı kendisinden 8 yaş büyük C.T ile evlenen S.T., rüyalarındaki aşkı bulduğunu düşünüyordu. Ancak genç kadın büyük bir kabus yaşadı. Bir gece uyandığında kocasının kendisine tecavüz ettiğini ve bunu kameraya aldığını fark eden S.T., kocası evden gittikten sonra polise başvurdu.

C.T.'nin bilgisayarına, video kaydedicisine ve Xbox konsoluna el konuldu ve polis bu cihazlarda genç kadına tecavüz görüntülerini içeren 300 video buldu. Tutuklanan C.T. 12 yıl hapse mahkum edilirken, ondan 4 yaşında bir kızı olan S.T. kocasından boşandığını açıkladı.


  ETİKETLER:

  İngiltere

  ,

  YAŞ

  ,

  tecavüz

  ,

  Kadın

  ,

  Gece

  ,

  mahkum

  ,

  genç

  http://www.radikal.com.tr/127367612736766

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Basın Özgürlüğüğne Şuradan bağlandık. - Clear

  Görevini tam olarak yapmayıp,okuyucuyu yeterince aydınlatmayan yani "haber olsun da reyting yapsın yeter" mantığıyla yetinen,işine gelince cımbızlama,işine gelmeyince sulandırma yapan,etiğin ve işinin hakkını vermeyen hiç kimseye, talep ettikleri şeyler gökten zembille indirilircesine verilmez,hiç kimsenin her arzusu doğuştan hakkı değildir.hak ettikçe hak sahibi olur ve hakkını talep edebilir.Ötesi beleşçiliğe,hazır lopçuluğa ve yüzsüzlüğe girer.Dünyanın başka yerlerinden örnekler verirken de onların sahip olduğu hakları örnekleyip,hak edişlerini göz ardı ediverirse,bunun adına da pişkinlik denir.Şimdi anladın mı? Ne kadar dar görüşlü oluyorsunuz,bir türlü geniş bakamıyorsunuz,çıkarın artık şu at gözlüklerinizi...Ezberlerinizin dışına çıkın biraz,her şey kalıp gibi değildir.

  ne demek istedigim cok acik bence - bıdırbıdır

  sadece tecavuzle eglenmemeyi oneriyorum arkadasim. yok nasil uykuysaymis, cok komikmis filan. ne geliyor bunlar size. film gibi mi? ortada etiyle kemigiyle tecavuze ugramis, ve bunu da en yakini tarafindan yasamis bir kadin var. eglenmek istiyorsaniz recep ivedik filmi izleyebilirsiniz haber okumak yerine. kisacasi benim elestirim tecavuzu dalgaya alarak eglenme kulturu ile ve tecavuzun ciddiyetini sulandirabilecek her tur bakis acisi ile. bu haber de verilisi itibari ile buna cok musait bir hal almis, bu nedenle radikali de elestirdim zaten onemli bir detayi atlamakla. bu arada benim yorumumdan nasil ozgur basin meselesine baglandik onu hic anlamis degilim.

  Neyi Düşünmeliyiz? - Clear

  Haberin eksiğini gediğini düşünmek, okurun görevi midir? Muhabir manevraları, cımbızlamaları gına getirmedi mi artık? Okurun,haberi okumakla yetinmesi, en doğal hakkıdır. Okurun araştırma vakti yoktur, ancak okuma ve haberdar olma vakti vardır. Etiksizlik serbest, ama okurun araştırmayışı kusur, öyle mi? Mantığınızı sevsinler. Basın özgürlüğü mü dediniz? Hiç kimse haketmediği şeyi isteyemez. Ne ka ekmek, o ka köfte!

  cok komik di mi? - bıdırbıdır

  Bu haberi okudugunuzda kadinin uykusunun agirligi akla ilk gelen sey oluyorsa, arkasinda yatan baska nedenleri de kolaylikla dusunebilmeliyiz. Nitekim haberin orjinal kaynaginda kadinin kocasi tarafindan ilacla uyutuldugu belirtiliyor. Radikalin de bu detayi atlamamasi durumun vehametini gostermesi acisindan gazetecilik adina iyi bir hareket olurmus aslinda.

  Hadi ordan. - Clear

  300 kez bu be dile kolay.hiçbirinde mi uyanmadın?

  iyi uykular.... - citizen

  O nasıl uykuysa öyle...:-)))