Kopart'tan partiye davet

Giysiden video-art'a ve partilere kadar uzanan çizgide, anarşist ruhlu bir tasarım müessesesi olarak tanınan Kopart, perşembe günü WASP'ta yeni bir parti düzenliyor.

Giysiden video-art'a ve partilere kadar uzanan çizgide, anarşist ruhlu bir tasarım müessesesi olarak tanınan Kopart, perşembe günü WASP'ta yeni bir parti düzenliyor. 23:00-04:00 saatleri arasında vuku bulacak partinin ya da kendi deyimleriyle 'p(art)y'nin adı epey uzun: Do We Have To Separate Dream From Reality. Daha önce Uniq ve Babylon'da gerçekleştirdikleri partileri referans alırsak, iyi müzik eşliğinde iyi vakit geçirmek adına WASP'taki etkinliğe de bel bağlayabiliriz. Yine aynı referanslardan yola çıkarsak, kısaca Do We Have'in de, club'a taşınmış sıkı bir ev partisi rahatlığında, interaktif bir havada (Türkçesi: kasmayan, 'katılımlı' ortam) geçmesi yüksek ihtimal.
Partide neler var? Gül Kleidocat ve Nesli Sarıkaya'den dia show, icraatları electropop, electro ve techno türevlerinde olan Disc Jockey Ari'den dj set, Avni Ertepe, Gamze Fidan ve Michael Parenti'nin video-art çalışmaları ile Gamze'nin 'modayı yakından takip etmeyen', 'serbest usul' giysileri. Afiş ve flyer dallarında emeği geçenler de Tuba Oğuz ve Cansu Aybar. Kurucu üyeleri Gamze ve Cansu olmakla birlikte giderek genişleyen Kopart'ın WASP'taki partisine giriş ücretsiz.
Tel: (0212) 292 23 64
Adres: İstiklal Caddesi, İmam Adnan Sokak, No: 25