Köpekler için 'fine dining' restoran!

Köpekler için 'fine dining' restoran!
Köpekler için 'fine dining' restoran!
Londra'da açılan yeni bir restoranda başlangıç olarak gelen denizyosunu ve lahana püresini reishi mantarı takip ediyor. Tatlı olarak ise glütensiz tarçınlı kinoa ile servis edilen hindistancevizi ve yabanmersinli chia pudingi geliyor. Ama bu ilginç tabaklar insanlar için değil, köpekler için hazırlanıyor...

Londra ’nın yeni yeme içme mekânlarından The Curious Canine Kitchen, İngiltere ’nin ilk ‘fine-dining’ köpek restoranı. Burada önümüzdeki haftasonu dört ayaklı dostlarımız için taze, organik gıdalarla hazırlanmış sofistike yemekler hazırlanacak.

Londra, Shoreditch’teki mekânda düzenlenecek ve hayır amaçlı biletli bir etkinlik olan tasarlanan bu iki günün fikir annesi köpek eğitmeni Natty Mason. Mason bu etkinlikle köpekler için sağlıklı beslenmenin mümkün olduğunu göstermek ve İngiltere genelinde köpekler için daha iyi yemek mekanlarının yaratılması için bir örnek sunmak istediğini söylüyor.
Beş çeşitten oluşacak mönünün fiyatı 20 sterlin olarak belirlendi. Köpekler için hazırlanan her yemek alkali su, sığır eti konsome ve hindistan cevizi gibi içecekler eşliğinde sunulacak. Köpeklerle birlikte restorana gelecek insanlara da çiğ yemek seçenekleri sunulacak. Bu arada köpeklerin yemeyip artık bıraktıkları yemekleri paketleyip eve götürmek serbest! Etkinliğin tüm geliri ise sokak köpekleri ve kedileriyle ilgilenen Amazon CARES adlı kuruluşa gidecek. (The Daily Mail)


  ETİKETLER:

  Londra

  ,

  Hindistan

  ,

  İngiltere

  ,

  amazon

  ,

  Yemek

  ,

  Mail

  ,

  Alkali