Korkusuz Meles Radikal'le geliyor!

Radikal bu hafta aşağıdaki soruya doğru yanıt veren 20 kişiye Görkem Yeltan'ın romanı 'Korkusuz Meles'i hediye ediyor

Doğru cevabı veren 1.ci, 10.cu, 20.ci, 30.cu, 40.cı, 50.ci, 60.cı, 70.ci, 80.ci, 90.cı, 100.cü, 200.cü, 300.cü, 400.cü, 500.cü, 600.cü, 700.cü, 800.cü, 900.cü 1000.ci kişiler kazanıyor. Hediye kitaplar Radikal tarafından talihli okurların adreslerine postalanıyor.

Korkusuz Meles ve Edik, yeraltında yaşayan iki yakın arkadaş... Kendilerine ‘olay çözücü’ diyorlar ve çevrelerinde gelişebilecek sorunları yola koymayı dört gözle bekliyorlar. Ama gelin görün ki yaşadıkları eşsiz güzellikteki yer, insanların dünyasının çok ötesinde ve buralarda pek olay olmuyor. Ta ki dünyalar güzeli Porsi, gözyaşları içinde Korkusuz Meles ile Edik’ten yardım isteyene kadar.
Çalınan beş altın yılan yumurtası, hiç beklenmedik bir anda kapıyı çalan aşk ve yeraltının dehlizlerinde geçen soluksuz bir macera okurları bekliyor.
Korkusuz Meles, Görkem Yeltan’ın yayımlanan on dördüncü çocuk kitabı.
Korkusuz Meles’i ressam, yazar , müzisyen, yönetmen Mehmet Güreli çizdi, kapak tasarımı Portekizli Rita Brandao tarafından yapıldı. Kitap özgün çizimleri yanında, kapağındaki dört farklı renk seçeneğiyle de dikkat çekiyor.


  ETİKETLER:

  Altın

  ,

  kitap

  ,

  aşk

  ,

  Hediye

  ,

  Çocuk

  ,

  yazar

  ,

  kapak