'Kraliyet bebeği' bugün doğuyor mu?

'Kraliyet bebeği' bugün doğuyor mu?
'Kraliyet bebeği' bugün doğuyor mu?
Middleton'un doğum tarihi iki ay önce 13 Temmuz olarak belirtilmişti. Ama aileye yakın bazı kaynaklara göre St. Mary Hastanesi'nin verdiği doğum tarihi 19 Temmuz, yani bugün...

Basın hastanenin önünde kamp kurmuş durumda, bütün dünya bu hafta Prens William ve Kate Middleton’ın bebeğine kitlendi. Ancak şimdiden medyatik bebek, doğum tarihi geçmesine rağmen hala dünyaya gelmedi. Geçtiğimiz hafta doğması beklenen Kraliyet bebeğinin, aslında zannedilmediği kadar gecikmediği ortaya çıktı. Hastanenin verdiği doğum tarihi aslında bugün . Camilla da geçen pazartesi günü telefonun başıdna yaşadıklarını ve bebeği bu haftanın sonuna doğru beklediklerini belirtmişti.

Bebeğin doğumunun ilk verilen tarihin üzerinden günler geçmiş olmasına rağmen gerçekleşmemesi, sosyal medyada dedikoduların patlamasına neden oldu. Aslında Middleton’ın doğuma girdiği ve bebeğin saklandığı ya da bebeğin sağlık problemleri olduğuna dair söylentiler alıp başını gitti. Ancak güncel bilgilere göre doğum süreci gayet normal işliyor.

William, eşiyle zaman geçirebilmek için Kraliyet Hava Kuvvetleri’ndeki arama kurtarma pilotu görevinden bir süre izin aldığını açıklamıştı. Middleton ise geçtiğimiz hafta Prens polo oynamaya gidince anne ve babasının Berkshire’daki evinde kaldı.