'Küçük' güzellik sırları

Yılbaşı gecesi ne yapıyorsunuz? Dışarı mı çıkıyorsunuz? Eve arkadaşlarınız mı geliyor, yoksa sadece ailenizle başbaşa sakin bir gece mi planlıyorsunuz?

Yılbaşı makyajı
Yılbaşı gecesi ne yapıyorsunuz? Dışarı mı çıkıyorsunuz? Eve arkadaşlarınız mı geliyor, yoksa sadece ailenizle başbaşa sakin bir gece mi planlıyorsunuz? Ne yaparsanız yapın, özenli bir makyajı ihmal etmeyin. Eczabaşı-Avon makyaj uzmanları kadınlara pırıltılı makyaj yapmalarını öneriyor. Avon'un jel kıvamındaki şeffaf pırıltılı rimeli All That Glitters Mascara ile gözlerinizi konuşturabilir, Mirror Shine ojeleriyle ışığı tırnaklarınıza taşıyabilirsiniz. Ayrıca Avon iki parfümünü yılbaşı için tekrar hazırladı. Glitteratti Eau De Parfume Spray olarak 30 ml'lik şişelerde satışa sunulan parfümler, içeriklerindeki parıltılı zerrecikler sayesinde, vücudunuza ve saçınıza pırıltı katıyor.
Çatlayan dudaklara son
Kış aylarında birçok kadının tadını kaçırır çatlayan dudaklar. Sadece çirkin bir görüntü oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda acı verirler. İşte bu yüzden Clarins yeni yoğun nemlendirici dudak bakımını yarattı: Baume Levres Reparateur Multi-Hydrant. Bu yeni ürün dudaklarınızı onardığı gibi nemlendiriyor ve koruyor. Baume Levres Reparateur Multi-Hydrant her kadının çantasında mutlaka olmalı!
Yeni yıl parlak geçecek
Yılbaşında parlamak isteyen kadınları Carmina düşündü ve iki yeni ürün piyasa sürdü: Glitery Eye Shadow ve Crystal Shine Lipstick. Işıltılı Glitery Eye Shadow kalem farlar hem çok etkili hem de çok kullanışlı. Dağılmıyor, akmıyorlar. Crystal Shine Lipstick ruj ile de dudaklarınız daha bir parlak görünüyor.
Akıllı pudra
Helena Rubinstein'dan yepyeni bir ürün: Karma ciltlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan akıllı pudra Double Agent. Double Agent pudra, parlayan bölgelerde cildi matlaştırır, gözenekleri sıkılaştırır. Yanaklardaki kurumayı kontrol eder ve yumuşatır. Double Agent'a 62 milyon liraya sahip olabilirsiniz.
Neredeyse mükemmel
Mükemmel kadın yoktur, mükemmel makyaj vardır. Alix Avien fondöten cildinizdeki en ufak hataları bile kapatarak pürüzsüz bir görünüm sağlar ve makyaj için uygun bir zemin sağlar. Kuru ve normal ciltler için hazırlanmış formüllü fondöten, silikon içeriğiyle mat bir görünüm sağlar, cildi canlandırır. Karma ve yağlı ciltler için hazırlanmış formüllü fondöten ise içerdiği chamomil sayesinde sivilce oluşumunu engeller, cildin nem dengesini korur.
Cildiniz nefes alsın
Cilt, makyajlıyken bile çıplakmış gibi nefes alabilmeli. Oksijen alamayan cilt adeta boğulur, esnekliğini ve yumuşaklığını yitirir. Vichy'nin yeni ürünü, Aera Teint Fondöten, mikro-havalandırma teknolojisi sayesinde gözenekleri tıkamaz, cilde hava aldırır. İki farklı seçenek mevcut. Uzun süre kalıcı, bulaşmayan, nemlendiren, normal ve karma ciltler için Fluide Mat ve çok kuru ciltler için geliştirilmiş olan, cilde rahatlık hissi veren Creme Satinee. Her fondötenin dört farklı renk seçeneği mevcut. Bir hatırlatma: Vichy ürünlerini sadece yetkili eczanelerde bulabilirsiniz!
Festivale katılın
Yeniyıl kutlamaları Helena Rubinstein standlarında festivale dönüşüyor. Cilt bakım kofrelerinde, bir adet orjinal boy hediye ürün sizi bekliyor. Maskara kofrelerinde ise rimelin yanında bir adet orjinal boy ruj hediye ediliyor. Ayrıca iki ürün alanları Helena Rubinstein çok şık bir kol çantası ile ödüllendiriyor.
Süt banyosu
Yeni yıla çok az bir süre kaldığı şu günlerde, değer verdiğinz kişilere verebileceğiniz en güzel hediyeleri Lancaster sizin için oluşturdu. Lancaster'ın cilt bakım serileri arasında yoğun nemlendirme özelliğine sahip Aquamilk serisi, yılbaşı hediye seti olarak hazırlandı. 400 ml'lik Soft Cleanser, 200 ml'lik Soft Toner ve 5 ml'lik Absolute Moisture Creme'den oluşan setin fiyatı 42 milyon lira.
Öpülesi dudaklar
Nivea Beaute Gloss Kiss Dudak Parlatıcısı'nı denediniz mi? Gloss Kiss Dudak parlatıcıları, dudaklarınızı sadece parlatmakla kalmıyor, aynı zamanda nemlendiriyor da. Sezonun renklerini dudaklarınzda taşıyın.
Ajanda hediye
Kerastase kuaförünüzün size özel bir yılbaşı hediyesi var: Kerastase 2003 Ajandası. Kerastase danışman kuaförünüze uğradınızda ajandanızı almayı unutmayın. Ajanda gerçekten de çok şık!