KüçükÇiftlik Gazinosu'nda masanızı ayırttınız mı?

KüçükÇiftlik Gazinosu'nda masanızı ayırttınız mı?
KüçükÇiftlik Gazinosu'nda masanızı ayırttınız mı?
İstanbul'un önemli konser mekanı Küçükçiftlik Parkı, kentin eğlence hayatında önemli bir yeri olan KüçükÇiftlik Gazinosu'nu yeniden canlandırıyor. İlk konser 12 Eylül'de Bülent Ersoy'dan. Ardından Selami Şahin, Seren Serengil ve Hülya Avşar var.

Vaktiyle Zeki Müren, Bülent Ersoy, Behiye Aksoy, Hamiyet Yüceses ve daha niceleri KüçükÇiftlik Gazinosu’nda sahneye çıkmış, assolistliklerini burada taçlandırmışlardı. Ve şimdi, gazinoculuğun deneyimli ekibi, aynı yerde ‘Gazino Geceleri’ni geri getiriyor, nostalji yaşatıyor! 12 Eylül Perşembe akşamı Bülent Ersoy ve Oya Aydoğan’ın açılışını yapacağı KüçükÇiftlik Park Gazino Geceleri, 19 Eylül’de Seren Serengil ve Fedon, 3 Ekim’de Selami Şahin ve Yeliz, 9 Ekim’de ise Hülya Avşar ve Fettah Can’ı ağırlayacak.
Zeki Müren’in sanat hayatına adım attığı, Hamiyet Yüceses, Behiye Aksoy gibi efsane isimlerin alaturka söylediği KüçükÇiftlik Park, 1950’lerden bu yana eğlence sektörünün kalbinin attığı mekan. Şimdilerde İstanbul ’un en önemli konser mekanlarından olan Küçükçiftlik Park, perşembe akşamları yeşil bahçesi, masaları, zengin menüsü, sanat müziği ve eğlencesiyle eskinin kır gazinolarına bürünecek. Hatta çiçekçisi ve ayakkabı boyacısı da olacakmış.
Etkinliğin bilet fiyatları henüz belli değil, biletler kısa süre sonra Biletix üzerinden ve etkinlik günü Küçükçiftlik Park gişesinden satışa çıkacak. Biletinizi aldıktan sonra masa seçimi için rezervasyon yaptırmayı unutmayın!
Rezervasyon için: 0212 247 39 19