Kumbaracı50'de şenlik var!

Bağımsız tiyatronun önemli topluluklarından Altıdan Sonra Tiyatro, 15’inci yılına şenlikli giriyor.
1999’da yola bir ‘mezunlar tiyatrosu’ olarak başlayan topluluk, bugün ismi mekânları Kumbaracı50 ile anılan üretken ve yaratıcı bir profesyonel tiyatro adresi. 15’inci yaşları şerefine başlayan ‘15’den önce 6’dan sonra’ kapsamında, grubun eski oyunları özel gösterimlerle ve yeni oyuncularıyla sahnede olacak.
Çoğu prömiyerlerini 2000’lerin başında yapmış oyunlar ‘Bekleme Salonu’, ‘O.B.E.B’, ‘Öldün, Duydun mu?’, ‘444’ ve ‘Müşterek Fail-i Müşterek’ yalnızca Mayıs 2013’te Kumbaracı50’de izlenebilecek.
Ayrıca yeni oyunlardan ‘Karabahtlı Kardeşlerin Bitmeyen Şen Gösterisi’, ‘Yokuş Aşağı Emanetler’, ‘Haz Makamı’, ‘Gerçek Hayattan Alınmıştır’, ‘Barzo ile Konserve’, ‘Dertsiz Oyun’, ‘Katilcilik’ ile ‘Altı Üstü Oyun’ projesinin ilk üç oyunu ‘Kimsenin Ölmediği Bir Günün Ertesiydi’, ‘Evaristo’ ve ‘Tık…Tıkıdı…Tıkılap’ görülebilecek. Seyirciler, 100 TL’lik ‘Özel Destek Bileti’yle iki farklı oyun seyrederek, isimlerini fuayedeki panoda destekçiler arasına yazdırabilecek. Detaylı program: www.kumbaraci50.com


    ETİKETLER:

    Oyun

    ,

    Bugün