Kurbağa Kermit'in yeni aşkı Denise

Kurbağa Kermit'in yeni aşkı Denise
Kurbağa Kermit'in yeni aşkı Denise
Yakın zamanda ayrılıklarını açıklayan Miss Piggy ve Kurbağa Kermit, aşk hayatlarında artık tamamen kendi yollarında ilerliyor. Miss Piggy'nin adının Liam Hemsworth ve Topher Grace'le anılmasının üstüne Kermit de bir başka domuz olan Denise ile aşka yelken açtı.

RADİKAL – Miss Piggy ve Kurbağa Kermit, 40 yıllık ilişkileri resmi olarak sona erdirdiklerini duyurmuştu. Daha önce de birçok kez ayrılıp barışan çift için bu sefer geri dönüş yok gibi gözüküyor. Kermit, Denise ile yeni bir aşka yelken açtı.
People dergisi ikilinin resmi olarak sevgili olduğunu ve Kermit’in Denise için ‘ kız arkadaşım’ dediğini onayladı. Denise’in sürekli ABC’nin yeni The Muppets belgesel serisi ‘Up Late’in setine uğradığı biliniyor. Kıvrımlı hatlara sahip esmer Denise, eski Muppets karakteri Spamela Hamderson’da geri dönüştürülmüş.
Kermit, bir videoda “Ne diyebilirim ki? Domuzlardan hoşlanıyorum” diyor. Fakat Miss Piggy’nin bir insanla, ABD’li sitcom oyuncusu Topher Grace’le birlikte olduğu biliniyor. Ayrıca Miss Piggy, Miley Cyrus’un eski nişanlısı Liam Hemsworth ile görüntülenmesi dedikoduları artırmıştı.
The Muppets’ın modern halleri sosyal medyayı da oldukça sık kullanıyor. Gwyneth Patrow’un Chris Martin’le ayrıldığını sosyal medyadan duyurmasını taklit ederek Kermit’de sosyal medya hesabından Miss Piggy ile ayrıldıklarını “Dikkatlice düşünüp, düşünceli bir şekilde dikkate alıp, dikkatli bir şekilde didiştikten sonra romantik ilişkimizi sonlandırma kararı aldık” diyerek duyurmuştu. (The Daily Mail)