Kurt Cobain'in kızı: Nirvana hayranı değilim

Kurt Cobain'in kızı: Nirvana hayranı değilim
Kurt Cobain'in kızı: Nirvana hayranı değilim
Kurt Cobain'in kızı Frances Bean Cobain, ölümünden 21 sene sonra babasının kendisi üzerindeki etkisinden bahsetti. Ve ekledi: "Nirvana'yı o kadar da çok sevmem"

Rolling Stone’a konuşan Frances Bean Cobain, 21 sene önce intihar ederek yaşamına son veren rock efsanesi babası Kurt Cobain, annesi Courtney Love ve kendisinin de ortak yapımcısı olduğu Kurt Cobain belgeselinden bahsetti. Genç Cobain, babasının yaptığı müziğin hayranı olmadığını da söyledi: “Nirvana’yı o kadar da çok sevmem.”

Babasının intiharı için ise şunları söyledi 22 yaşındaki Frances Bean Cobain: “Yaşasaydı bir babam olacaktı. Ve bu mükemmel bir deneyim olabilirdi. Babam ailesinin olabilecek en kötü şekilde terk etti.”

Genç kadın Nirvana hayranı olmasa da babasının yaptığı işlere ve tutkusuna saygı duyuyor: “Nirvana’nın ‘Dumb’ını her dinlediğimde ağlıyorum. Bu şarkı Kurt’ün kendisini -uyuşturucu etkisinde olduğu ve olmadığı hallerini, kendini bir kuşağın sesi olarak tanımlanmak için yetersiz hissedişini- nasıl gördüğünün yalın bir versiyonu.”

İlk resmi Kurt Cobain belgeseli, kızı Frances Cobain'e emanet


Kurt Cobain’in hayatı üzerine yapılan HBO belgeseli ‘Kurt Cobain: Montage of Heck’ 4 Mayıs’ta ekrana gelecek. (Time)


  ETİKETLER:

  Kurt Cobain

  ,

  Rock

  ,

  Kadın

  ,

  Resmi

  ,

  genç

  ,

  yalın

  ,

  İntihar

  ,

  hbo