Kurtlar Vadisi Pusu 221. Bölümde neler oldu? (Kurtlar Vadisi Pusu 221. Bölüm)

Kurtlar Vadisi Pusu 221. Bölümde neler oldu? (Kurtlar Vadisi Pusu 221. Bölüm)
Kurtlar Vadisi Pusu 221. Bölümde neler oldu? (Kurtlar Vadisi Pusu 221. Bölüm)
Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin son bölümünü mü aramıştınız? Kurtlar Vadisi Pusu 221. bölümde neler olacak? Kurtlar Vadisi Pusu 221. bölüm.

Radikal.com.tr -Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin son bölümünü mü aramıştınız? Kurtlar Vadisi Pusu 221. bölümde neler olacak? Kurtlar Vadisi Pusu 221. bölüm....

Kurtlar Vadisi Pusu, Ekranların uzun soluklu reyting rekortmeni dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümüyle ekrana geldi. Bir kez daha seyircisine aksiyon dolu dakikalar yaşatan Kurtlar Vadisi Pusu'da Türkiye gündemine yapılan göndermeler dikkat çekti. Bütün gelişmeler Radikal.com.tr'de

Kurtlar Vadisi Pusu 221. Son Bölümde Yaşananlar

Her hafta gündeme dair konuları ele alan Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu haftaki bölümüne milletvekillerinin istifası konu edindi. Paralel yapının milletvekillerinin montajlı görüntüleriyle istifasını istediği iddia edildi. Eski düşmanlar Baltazar ile Pusat Çakır'ın dostlukları bir kez daha pekişdi. Pusuya düşen ve çatışmada yaralanan Baltazar'ın imdadına Pusat yetişdi. Baltazar'ı yaralayan adamları tek tek öldüren Pusat, ortağını da kurtardı.

Siyah Sancak'ın Eğitimleri Başladı

Ak Saçlı Polat Alemdar'ın emriyle Kara'nın topladığı gençlerin oluşturduğu Siyah Sançak ekibi eğitimlerine başladı. Kara ve Timur'un ders verdiği eki dünyanın dört bir tarafında vatanları için görev yapacak.

Polat Alemdar Kızını Kurtarabilecek Mi?

Raskoln, Margaret'in isteği üzerine Polat Alemdar'ın kızı Elif'i almak üzere Safiye'nin kullandığı araca operasyon düzenledi. Son anda haberi olan Polat Alemdar'ın kızını kurtarabilecek mi? sorusunun cevabı 17 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 222. bölümde belli olacak.

Kurtlar Vadisi Pusu 220. Bölümde Neler Olmuştu?

Kara ' yı kurtarmak için operasyona başlayan Polat ve Abdülhey, KGT ile birlikte eylemi gerçekleştirdi. Kara ' yı kurtaran ekip Tapınakçılar ' ın önemli adamı Kane ' i de öldürdü. Tüm kişilerde 12.95 izlenme oranı ve 29.53 izlenme payı, AB Sosyal Statü'de yüzde 6.87 izlenme oranı ve 16.75 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

Kara'yı kurtarmak için operasyona başlayan Polat ve Abdülhey, KGT ile birlikte eylemi gerçekleştirdi. Kara'yı kurtaran ekip Tapınakçılar'ın önemli adamı Kane'i de öldürdü. Bu olaydan sonra Abdülhey ve Akif, Ulak'ın peşine düştü. Ancak Ulak'ın evine giren ikili tuzağa düşürüldü. En sonunda Polat kızının hasretine dayanamadı ve onu görmeye gitti. Uzun zamandır birbirini görmeyen baba kız hasret giderdi.