Kurtlar Vadisi Pusu 270. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kurtlar Vadisi Pusu 270. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Kurtlar Vadisi Pusu 270. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Kurtlar Vadisi Pusu 270. yeni bölüm fragmanı yayınladı. Kanal D'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta da heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Peki, Kurtlar Vadisi Pusu 270. yeni bölümde neler olacak? Gölge'nin yeni planları ne? John Smith'in peşine düşen Polat Alemdar ne yapacak? İşte merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 270. bölüm fragmanı ve detaylar...

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 270. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümünde izleyenlerini şaşkına çevirecek sahneleriyle ekran macerasına kaldığı yerden devam ediyor. Heyecanın hız kesmediği Kurtlar Vadisi Pusu 270. bölümü ile 5 Kasım 2015 Perşembe saat 20.00'de Kanal D'de.

KURTLAR VADİSİ PUSU 270. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

270.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kurtlar Vadisi Pusu 270. yeni bölümünde 'Ajan Zeynep’ olarak Kurtlar Vadisi Pusu’ya katılan Defne Samyeli, ortalığı yine karıştıracak. Zırhlı bir araçla Polat ve adamlarının üzerine giden Zeynep'in neyin peşinde olduğu iyice merak konusu oldu. Polat Alemdar her yerde Asya'yı arıyor. Gölge kuracağı imparatorlukta Asya'nın da görev almasını istiyor; ancak diğer taraftan Asya'nın başına buyruk hareketlerinden de rahatsız olmaktadır. Polat Alemdar Asya'yı konuşturmak ister. Asya'yı konuşturduğunda Gölge'nin kim olduğunu ve ne yapmak istediğini daha iyi anlayacaktır.

KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kurtlar Vadisi Pusu 269. son bölümünde; herkesin en çok merak ettiği konu ise, Polat'ın bu pusudan kurtulup kurtulamayacağıdır… Usta bir manevrayla Gölge'nin oyununu bozan Polat Alemdar, Ortadoğu üzerine kurulan planları bir kez daha deşifre eder. Polat Alemdar'la Zeynep'in yolları bir kez daha kesişir. Zeynep, Polat'ın elindeki adamlarını geri almak için geri döner ve Polat'ın karşısına sürpriz bir kozla çıkar…

KURTLAR VADİSİ'NDE YENİ İSİM

Sezon başında bir dönem haber sunuculuğu da yapan güzel oyuncu Defne Samyeli ile başarılı oyuncu Ertan Saban'ı dahil eden Kurtlar Vadisi Pusu'ya son bölümünde kadroya yeni bir karakter daha katıldı. Yaptığı bilimsel çalışmalar sonucunda karanlık güçlerin hedefi haline gelen ve kimliğini gizleyerek yaşamak zorunda kalan Usta oyuncu Ayla Algan'ın canlandıracağı Profesör Anadolu karakteri, ilk kez Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu haftaki bölümünde izleyici karşısına çıktı.