Kurtlar Vadisi Pusu hayranları bir hafta beklemek zorunda | (Kanal D Canlı Yayın Akışı)

Kurtlar Vadisi Pusu hayranları bir hafta beklemek zorunda | (Kanal D Canlı Yayın Akışı)
Kurtlar Vadisi Pusu hayranları bir hafta beklemek zorunda | (Kanal D Canlı Yayın Akışı)
Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarına moral bozucu haber... Kanal D'nin başarılı dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu hafta yeni bölümü yayınlanmayacak. Başrolünde Necati Şaşmaz'ın yer aldığı yapımın 240. bölüm fragmanı paylaşılmamış ve bu nedenle de yayınlanmayacağı söylentileri ortaya çıkmıştı. Beklenen açıklama geldi.

Başrollerinde Necati Şaşmaz (Polat Alemdar), Ayşe Çiğdem Batur ( Savcı Leyla Türkmen), Cahit Kayaoğlu (Cahit) gibi oyuncuların oynadığı Kanal D’nin fenomen dizisinden hayranlarına kötü haber . Başarılı dizi bu hafta yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölüm fragmanı paylaşılmamış ve bu nedenle de yayınlanmayacağı söylentileri ortaya çıkmıştı. Beklenen şey gerçekleşti ve dizinin yeni bölümünün gelecek hafta ekrana geleceği açıklandı. Yapımın yerine ise Ben Bilmem Eşim Bilir’in yeni bölümü yayınlanacak.

Kurtlar Vadisi Pusu, 240. yeni bölümüyle 18 Aralık Perşembe akşamı 20.00'de Kanal D’de!

KURTLAR VADİSİ’NİN UNUTULMAYAN OYUNCULARI

Özgü Namal (Elif Eylül ), Oktay Kaynarca (Süleyman Çakır), Selçuk Yöntem (Aslan Akbey), Gürkan Uygun (Memati Baş), İpek Tenolcay (Nesrin Çakır), Seray Sever (Derya Çakır), Nihat Nikerel (Seyfo), Kenan Çoban (Abdülhey Çoban), Raci Şaşmaz (Ali Candan), Zafer Ergin (Mehmet Karahanlı), Baykal Saran (Hüsrev Ağa), İstemi Betil (Laz Ziya), Atilla Olgaç (Kılıç), Tarık Ünlüoğlu (Testere Necmi) Haldun Boysan (Tombalacı Mehmet), Adnan Biricik (Nizamettin Güvenç), Nişan Şirinyan (Samuel Vanunu), Sönmez Atasoy (Halil İbrahim Kapar), Erdem Ergüney (Deli Hikmet)

GEÇTİĞİMİZ BÖLÜM NE OLMUŞTU?
Süha’nın sırrını öğrenen Polat’ı yeni görevler beklemektedir. Fehmi, güç gösterisi yapmayı sevmişe benzemektedir. Yanında Cahit olmadan bunu daha ne kadar sürdürebileceğini kendi gözleriyle tecrübe edecektir. KGT ekibi, Polat Alemdar’dan aldıkları emri yerine getirirken hiç beklemedikleri saldırılarla sarsılırlar.

KANAL D YAYIN AKIŞI

Bu kez harekete geçme zamanı gelmiştir. Akif, banka soygununun arkasındaki olan biteni öğrenmek için tüm imkânlarını seferber eder. Soygunun başrolünün işi hala bitmemişe benzemektedir.
Kurtlar Vadisi oyuncuları: Necati Şaşmaz, Çiğdem Batur, Ali Buhara Mete, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak, Gaye Gürsel. KVP’nin yönetmen sandalyesinde Doğan Ümit Karaca oturuyor.