Kurtlar Vadisi Pusu izle: 238. bölümde Aynura ölümle burun buruna!

Kurtlar Vadisi Pusu izle: 238. bölümde Aynura ölümle burun buruna!
Kurtlar Vadisi Pusu izle: 238. bölümde Aynura ölümle burun buruna!
Aynura esir alınıyor ve bomba düzeneğine bağlanıyor. Polat Alemdar, Aynura'yı kurtarabilecek mi? Yeni bölümde Polat Alemdar'ın oynayıp oynamayacağı merak ediliyor çünkü fragmanda sadece gözleri gözüküyor.Kurtlar Vadisi Pusu 238. bölümüyle, 27 Kasım perşembe akşamı Kanal D'de.

Kurtlar Vadisi hız kesmiyor... Televizyon fenomeni “Kurtlar Vadisi Pusu”, bu bölümüyle de izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Polat, sonunda Süha’nın sırrına ortak olur. Aynura'nın kaçırılışı ise ekibi zor duruma düşürecek.
SÜHA’NIN SIRRI DENGELERİ DEĞİŞTİRECEK
Bundan sonra bambaşka bir görev üstlenecektir. Peki, bu görevler neyi amaçlamaktadır? 
Fehmi, güç gösterisi yapmayı sevmişe benzemektedir. Yanında Cahit olmadan bunu daha ne kadar sürdürebileceğini kendi gözleriyle tecrübe edecektir. KGT ekibi, Polat Alemdar’dan aldıkları emri yerine getirirken hiç beklemedikleri saldırılarla sarsılırlar.
TİLKİ ANDREİ İŞ BAŞINDA!
Üstelik bu kez Tilki’nin yanı sıra başka bir misafirleri daha vardır. Akif ve adamları Şedid’in İstanbul ’a uzanan kolunu bükmek için acele etmelidir. Sagir’in kurduğu bomba düzeneği Aynura için geri sayımı başlatacaktır. Polat, karanlık güçlerin üzerine aydınlığı getirmek için çalışırken, aynı kararlılığı Brandon da kirli oyunlarına devam ederken gösterir. Tüm karmaşa tek bir noktayı işaret edecektir.
KURTLAR VADİSİ’NİN UNUTULMAYAN OYUNCULARI
Özgü Namal (Elif Eylül ), Oktay Kaynarca (Süleyman Çakır), Selçuk Yöntem (Aslan Akbey), Gürkan Uygun (Memati Baş), İpek Tenolcay (Nesrin Çakır), Seray Sever (Derya Çakır), Nihat Nikerel (Seyfo), Kenan Çoban (Abdülhey Çoban), Raci Şaşmaz (Ali Candan), Zafer Ergin (Mehmet Karahanlı), Baykal Saran (Hüsrev Ağa), İstemi Betil (Laz Ziya), Atilla Olgaç (Kılıç), Tarık Ünlüoğlu (Testere Necmi) Haldun Boysan (Tombalacı Mehmet), Adnan Biricik (Nizamettin Güvenç), Nişan Şirinyan (Samuel Vanunu), Sönmez Atasoy (Halil İbrahim Kapar), Erdem Ergüney (Deli Hikmet)
 Kurtlar Vadisi 238. Bölüm fragmanı – 27 Kasım Perşembe