Kurtlar Vadisi Pusu izle 240. yeni bölüm fragmanı ve setten fotoğraflar

Kurtlar Vadisi Pusu izle 240. yeni bölüm fragmanı ve setten fotoğraflar
Kurtlar Vadisi Pusu izle 240. yeni bölüm fragmanı ve setten fotoğraflar
Polat Alemdar uzun süredir planladığı değişim hareketi için düğmeye basıyor. Kurtlar Vadisi'nin merakla beklenen fragmanı yayınlandı. 18 Aralık Perşembe günü ekrana gelecek olan bölümde Polat yeni yol haritasını ekibiyle paylaşıyor. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölüm fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

Ekranların fenomen dizilerinden olan ve yıllardır yayın hayatına devam eden Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta yayınlanacak mı sorusu herkes tarafından soruluyordu. Beklenen fragman geldi.
"Bütün bu coğrafyadaki sömürülen halklarla birlikte hanedanların tahtlarını yerle bir edeceğiz. Sokaklardan holdinglere kadar her alana hâkim olacağız. Milyonumuz hanedanları yok etmek. Vizyonumuz yeni bir hanedan kurmak." İşte Polat Alemdar'ın bu sözleriyle başlıyor Kurtlar Vadisi Pusu’nun 2 haftadır merakla beklenen 240. bölümü.

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden olan ve seyirci kitlesi en yüksek dizilerden biri olan Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta neler olacak.

Kurtlar Vadisi Pusu 240.bölümde önemli olaylar yaşanıyor. Cahit ve Safiye İngilizlerin eline düşer. Polat Alemdar ve ekibi Türkiye ’de ki Amerikan ve İngiliz hanedanlıklarına son verip yeni ve güçlü bir hanedanlık kurmanın hesaplarını yapıyor. Kurtlar Vadisi Pusu’nun Tilkisi Alemdar ve ekibinin başına çorap örmeye devam ediyor. Detaylar ve çok daha fazlası Kurtlar Vadisi Pusu 240.bölümde.

 Kurtlar Vadisi 240. Bölüm fragmanı – 18 Aralık Perşembe

Polat Alemdar ve ekip arkadaşları bundan böyle kendilerine seçtikleri misyonu ve vizyonu uygulamak için düğmeye basıyor. Dünya ve Türkiye üzerinde kurulu hanedanlıkları tahtlarından edecek olan Polat Alemdar, en büyük şirketlerden sokaklardaki her alana kadar  her yere hakim olmayı kafasına koyuyor.

KURTLAR VADİSİ 240. YENİ BÖLÜMDEN KARELER