Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı izle (KVP 239)

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı izle (KVP 239)
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı izle (KVP 239)
Aksiyonun yine bol olduğu yeni bölümde neler yaşanıyor? İşte Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta 4 aralık Perşembe gecesi 239. Bölümünde yaşanacak gelişmeler. (Kurtlar Vadisi Pusu canlı izle, Kurtlar Vadisi Pusu unutulmayan replikler, Necati Şaşmaz yeni bölümde oynayacak mı? | Kanal D canlı yayın)

Ekranların fenomen dizisi “Kurtlar Vadisi Pusu”, 239.bölümüyle aksiyona kaldığı yerden devam ediyor. Süha, Polat’a büyük sırrı anlatmaya devam eder. Bu kez harekete geçme zamanı gelmiştir. Akif, banka soygununun arkasındaki olan biteni öğrenmek için tüm imkânlarını seferber eder.

POLAT VE BALTAZAR KARŞI KARŞIYA
Soygunun başrolünün işi hala bitmemişe benziyor. Pusat, zehir saçanlara cezasını vermek için tüm ekibini toplar. Baltazar’la büyük kapışma bir adım ötededir.

SAVAŞTAN KİM GALİP ÇIKACAK
Fehmi, konseyi kurmaya hazırlanırken etrafının kimlerle sarıldığının farkına varmamışa benzer. Neyse ki durumu fark edecek birisi yanı başındadır.

Geçtiğimiz bölümlerde, Çakır’ın oğlu Pusat şehrin sokaklarında Bonanza adlı uyuşturucu maddeden satan çetelere karşı savaş açmış fakat karşısına Misket ve Pitbul’un olduğu motosiklet çetesi çıkmıştı. Bu bölümde ise Pusat ve ekibi kendilerini ateşin içinde bulur. 

Kurtlar Vadisi’nden unutulmayan replikler:

"83 kez vuruldum,46 kez bıçaklandım,3 kez bazuka yedim, arabamda 62,ofisimde 38 kez bomba patladı,3 kez gömüldüm ve ölmedim.."
-Polat Alemdar

Amon: Seni bütün felaketlerden koruyup, el üstünde tutabilirim.

Polat: İstemez. Bana Allah yeter!

Yaşamak için yalvarmadık ölmek için de yalvarmayız!

Bir kere seni birinin satmasına izin verirsen, hep satılırsın.

"Akif plan yapıyor beni dâhil etmiyor. Abin plan yapıyor beni dâhil etmiyor. Sen plan yapıyorsun haberimiz yok. Sonra da Abdülhey gel, Abdülhey gel. Abdülhey gelince de bazukayı yesin!"

Sırtını duvardan başka bir yere verme.

Namımızın büyüklüğü, dostlarımızın büyüklüğündendir.

Ölüm ölüm dediğin nedir gülüm? Ben senin için yaşamayı göze almışım.

İnsan idealleri için zevklerinden vazgeçebilmeli...

Kara: Polat Alemdar ben sana eskiden acayip kıl olurdum...
Polat Alemdar: Niye ?
Kara: Devlet için yüzünü değiştirdi, Operasyon yaptı ... Bunları duyardım… Ulan ben yüzümü değiştirmeden 1000 tane operasyon yaptım oda yapsa ya görelim bakalım yiyor mu derdim. Ama şimdi Ferman'ı görünce… Sağolasın.

Polat Alemdar :Siz işin havasındaydınız. Her gittiğin yere imza atıyordun ben Kara'yım diye, Bizim adımız yoktu, Ailemiz yoktu, Sevdiğimiz yoktu...

 Polat Alemdar Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanında da yer alıyor. Kurtlar Vadisi Pusu'nun 3 Aralık Perşembe akşamı yayınlanacak 239. bölüm fragmanı:

KANAL D CANLI YAYIN

KURTLAR VADİSİ PUSU TÜM BÖLÜMLER

Kurtlar Vadisi 238. Bölümde neler olmuştu?

Polat, sonunda Süha’nın sırrına ortak olur. Bundan sonra bambaşka bir görev üstlenecektir. Peki, bu görevler neyi amaçlamaktadır?

Fehmi, güç gösterisi yapmayı sevmişe benzemektedir. Yanında Cahit olmadan bunu daha ne kadar sürdürebileceğini kendi gözleriyle tecrübe edecektir. KGT ekibi, Polat Alemdar’dan aldıkları emri yerine getirirken hiç beklemedikleri saldırılarla sarsılırlar. Üstelik bu kez Tilki’nin yanı sıra başka bir misafirleri daha vardır. Akif ve adamları Şedid’in İstanbul ’a uzanan kolunu bükmek için acele etmelidir. Sagir’in kurduğu bomba düzeneği Aynura için geri sayımı başlatacaktır. Polat, karanlık güçlerin üzerine aydınlığı getirmek için çalışırken, aynı kararlılığı Brandon da kirli oyunlarına devam ederken gösterir. Tüm karmaşa tek bir noktayı işaret edecektir.

Yeni sezonda Polat Alemdar büyük bir operasyonla, kripteksteki belgeleri ifşa ederek sömürgeci güçlerin dünyadaki dengelerini değiştirecek, büyük sırları ortaya çıkaracak. Bu durum Polat Alemdar ve Amon’un yıllar önce yaptığı anlaşmanın bozulmasına, iki gücün karşı karşıya gelmesine sebep olacak mı?

Andy Garcia muhteşem performansıyla Amon’a bu sezonda tekrar hayat verecek. Polat Alemdar’ın hamlesi dünyada büyük ses getirirken, sömürgeci güçler yeni planlar içerisine girerek Polat’ı çıkmaza sokmaya çalışacaklar. Polat ise meydan okuduğu küresel güçler ve hanedanlardan ülkesini korumak için bütün dostlarıyla omuz omuza mücadele verecek. Kurtlar Vadisi Pusu, yeni sezonda hikayeye yeni karakterlerin katılımıyla farklı bir derinlik kazanacak ve tiryakilerini, kendi gününde kendi saatinde her perşembe 20:00'de Kanal D ekranlarına kilitleyecek.