Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Polat Alemdar sürprizi (izle)

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Polat Alemdar sürprizi (izle)
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Polat Alemdar sürprizi (izle)
KVP yeni bölümde bu sefer Polat Alemdar düşmanlarının üzerine gidecek! Hayranlarının merakla beklediği soru cevap buldu, Polat Alemdar yeni bölümde bu akşam kaldığı yerden devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu'nun merakla beklenen 236. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu, 236. bölümü ile 13.11.2014 Perşembe akşamı Kanal D'de.

Kurtlar Vadisi yeni bölümde (236) neler olacak?
Polat Alemdar, kendisine kurulan kirli komployu bozmaya kararlıdır. Bu uğurda tüm dostları ve kuşkusuz KGT ekibi yanındadır. Fakat bu kez, fedakarlıkları da büyük olacaktır.

Cahit’in emniyette tutuklu beklerken yaptığı plan, Brandon’ı büyük bir korkuya düşürmeye yeter. Cahit’in büyük sırrı Algis ve Martin’i endişeye sürüklemiştir. Zehir saçanlarla savaşı devam eden Pusat, yoluna sürpriz bir darbeyle devam ederken, bir dostlarının telefonu Pusat ve Miran’ı, suç çetesiyle kıyasıya bir aksiyonun içine sürükleyecektir. Şedid kampındaki gerginlik, Britani ve Sagir’in tartışmalarına yol açacak kadar büyümektedir.

Akif, kimliğini gizli tutmaya çalışırken, Sagir kendini  büyük bir tuzağın içinde bulur. Yeni planlarını hayata geçirirken Polat Alemdar, ekibi ve dostlarıyla görüşme halindedir. Tüm dünyaya servis edilen haberler hakkında basın toplantısı düzenleyen Brandon’ın unuttuğu bir şey vardır. O da bu haberlerin insanların vicdanlarında Polat Alemdar’ı mahkum etmeye yetmeyeceğidir!
Kurtlar Vadisi son bölümde (235) ne olmuştu?

Polat, yol haritasına devam etmekte kararlı
Her hafta milyonların ekran başına kilitleyen fenomen dizi “Kurtlar Vadisi Pusu”, yeni bölümünde de aksiyona ara vermeden devam ediyor. Polat Alemdar, çizdiği yol haritasında ne pahasına olursa olsun devam etmekte kararlıdır. Fakat bu kez rakipleri kıskacı git gide daraltmaktadır.

Merkez üssüne yapılan saldırının yankıları dinmeden tüm dünyaya servis edilen haberler, Polat ve ekibini zor durumda bırakır. Cahit, bir yandan planlarını gerçekleştirmek için çabalarken diğer yandan Safiye ile ilgili önemli bir sürprizle karşı karşıya gelir. Korkusuz bir Kosovalı askere sahip olduklarını düşünen Şedid’e karşı Akif kimliğini gizli tutabilecek midir? Zehirle mücadele eden Pusat’ın planı, kimin ölümüne sebep olacaktır? Tilki Andrei nasıl bir aksiyonun içinde yer alacak?