Kurtlar Vadisi Pusu'da 'menemen sahnesinde' ilginç detay

Kurtlar Vadisi Pusu'da 'menemen sahnesinde' ilginç detay
Kurtlar Vadisi Pusu'da 'menemen sahnesinde' ilginç detay
Nacati Şaşmaz'ın menemen hazırladığı sahnede dikkat çeken detay... Kurtlar Vadisi Pusu 240. yeni bölümü haftaya yayınlanmadı. Perşembe gecelerine damga vuran Kurtlar Vadisi Pusu'nun geçen hafta yayınlanan 239. bölümünün final sahnesinde Necati Şaşmaz mutfağa girdi ve ekibine menemen hazırlamıştı fakat o sahnedeki bir detay dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmadı.

Geçtiğimiz hafta Polat Alemdar'ın aşçılığa soyunup mutfağa girmesi ve arkadaşlarına kendi elleriyle menemen hazırlaması 239.bölüme damga vuran en çarpıcı sahnesiydi.

Fakat, Necati Şaşmaz'ın bu sahnede neredeyse hiç konuşmadığı, jest ve mimik yapmaktan kaçındığı ve yüzündeki hafif şişlik, Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarının gözünden kaçmadı. Ekibin bir araya toplandığı menemen yeme sahnesinin, Necati Şaşmaz'ın iyileştikten sonra çekildiği ilk sahnesi olduğu ve hızla iyileşen Necati Şaşmaz'ın diziye dönme sürecinin başlamış olduğu iddia ediliyor.

POLAT ALEMDAR EKİBİNE MENEMEN YAPTI
Kurtlar Vadisi Pusu'da geçtiğimiz hafta hafta sürprizlerle dolu sahnelerle izleyici karşısına çıktı.  Kurtlar Vadisi Pusu 239. bölümünde izleyicileri ekrana kilitleyen sahne Polat Alemdar ve ekibinin buluşmasında gerçekleşti. Polat Alemdar Cahit, Akif, Pusat, Erhan ile birlikte Zülfikar Ağa'nın dağ evinde topladı. Alemdar, ekibine kendi elleriyle menemen yaptı. İşte, Hekimoğlu müziği eşliğinde Polat Alemdar'ın ekibine yaptığı menemen ziyafeti.