Kurtlar Vadisi Pusu'nun 271. bölüm fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 271. bölüm fragmanı
Kurtlar Vadisi Pusu'nun 271. bölüm fragmanı
Kanal D'nin sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 271. Bölümü ile bu akşam izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu akşam 20.00'da Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizide neler olacak? İşte merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 271. bölüm fragmanı ve detaylar...

Kanal D'nin sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu senelerdir aynı heyecanla izlenmeye devam ediyor. 271. yeni bölümüyle kendi gününde kendi saatinde izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Kurtlar Vadisi Pusu' nun yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

 

KURTLAR VADİSİ PUSU 271.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 

GÖLGE’NİN YENİ PLANI

Ortadoğu’da kurmak istediği korsan devlet için Türkiye’den ortaklar arayan Gölge ise boş durmuyor. Polat Alemdar’ın her yaptığı hamleye başka bir oyunla karşılık veren Gölge’nin yeni planı ne olacak?

CAHİT’TEN PUSAT’A MUTLU HABER

Yurtdışına çıkmak isterken, kendisine kurulan bir tuzak sonucunda hapse düşen Pusat’ı ziyarete giden Cahit, can dostuna mutlu bir haber veriyor…

TİLKİ’DEN ANNESİNE İNTİKAM YEMİNİ

Seyircinin akıbetini büyük bir merakla beklediği Tilki ise uzun bir aradan sonra tekrar ortaya çıkıyor… Ölüm döşeğindeki annesi Tilki’ye intikam yemini ettiriyor.

270.BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kurtlar Vadisi Pusu 270. yeni bölümünde yine heyecanlı sahneler sizleri bekliyor. 'Ajan Zeynep’ olarak Kurtlar Vadisi Pusu’ya katılan Defne Samyeli, ortalığı yine karıştıracak. Zırhlı bir araçla Polat ve adamlarının üzerine giden Zeynep'in neyin peşinde olduğu iyice merak konusu oldu.

Polat Alemdar her yerde Asya'yı arıyor. Gölge kuracağı imparatorlukta Asya'nın da görev almasını istiyor; ancak diğer taraftan Asya'nın başına buyruk hareketlerinden de rahatsız olmaktadır. Polat Alemdar Asya'yı konuşturmak ister. Asya'yı konuşturduğunda Gölge'nin kim olduğunu ve ne yapmak istediğini daha iyi anlayacaktır.