Küvette çıplak bir hamile süpermodel...

Küvette çıplak bir hamile süpermodel...
Küvette çıplak bir hamile süpermodel...
İlk çocuğuna hamileyken çıplak poz veren süpermodel Marisa Miller, ikinci hamileliğinde de PETA için küvetin içinde çıplak poz verdi.

RADİKAL - Fotoğrafta, 36 yaşındaki süpermodel boş ve kirli bir küvetin içinde çıplak bir şekilde uzanıyor. İkinci çocuğunu bekleyen Maris Miller hayvan hakları örgütü PETA’nın, balinaların SeaWorld eğlence parklarındaki esaretine dikkat çeken kampanya afişi için poz verdi. Salı günü yayımlanan afişte “SeaWorld: 1970’ten beri bebekleri annelerinden ayırıyor” mesajı yer alıyor.
People dergisine konuşan model ve oyuncu Miller, “Her zaman hayvansever birisi olmuşumdur ve okyanusların korunmasıyla ilgili işlerde yer alıyorum. Sörf yaparken yunusları görüyordum ama oraya nasıl geldikleri konusunda bilgim yoktu. 'Blackfish' belgeselini görünce öğrendim ve çok üzüldüm” dedi. 2013 tarihli belgesel katil balinaların nasıl yakalandığını gösteriyor, yapılanların insanlara ve balinalara ne tür zararları olduğunu anlatıyordu. Victoria’s Secret yıldızı dergiye, “İçinde tutuldukları ve saçma becerilerini numaralarını gösterdikleri tanklarda tamamen kuşatılmış durumdalar. Sürekli metal ve betonu dişledikleri için diş problemleri yaşıyorlar, hareket edemiyorlar. Ve içinde bulundukları ortamla baş edebilmek için de uyuşturuluyorlar” dedi.
35 yaşındaki müzik yapımcısı ve yetenek avcısı Griffin Guess ile evli olan Miller’ın iki yaşında Gavin adında bir oğlu var. Miller son verdiği pozun insanları, eğlence parkı SeaWorld’e gitmeden önce iki kere düşünmeye teşvik edeceğini umduğunu söyledi.  (The Daily Mail)

 

 


  ETİKETLER:

  Müzik

  ,

  Kampanya

  ,

  Yetenek

  ,

  Eğlence

  ,

  Mail

  ,

  katil

  ,

  çıplak

  ,

  zaman