La Toya da 'Öldürüldü' diyor

La Toya da 'Öldürüldü' diyor
La Toya da 'Öldürüldü' diyor

Kardeşinin ?değerinin 1 milyar dolardan fazla olduğunu? belirten La Toya Jackson, ?Michael?ın ölüsü, dirisinden daha değerliydi? diye konuştu.

Babasından sonra ablası da Michael Jackson'ın öldürüldüğünü iddia etti. Kardeşinin asalaklarla çevrili olduğunu söyleyen La Toya Jackson, 'Onun ölüsü, dirisinden değerliydi' diye konuştu

LONDRA - 25 Haziran’da ölen pop kralı Michael Jackson’ın ablası La Toya Jackson da kardeşinin öldürüldüğünü düşünüyor. Jackson’ın babası Joe Jackson, iki gün önce “Oğlum cinayete kurban gitti” ifadesini kullanmıştı. La Toya Jackson da İngiliz gazeteleri Mail on Sunday ve News of the World’e, kardeşinin ‘kazanç elde etmek isteyen bir grup asalak tarafından öldürüldüğünü’ ileri sürdü.
Pop yıldızının ölümüyle ilgili tüm ayrıntıları bilmek için özel otopsi talebinde bulunduğunu belirten 53 yaşındaki La Toya, “Sonuçların nasıl çıkacağı hakkında net fikrim var; Michael’ın öldürüldüğünü düşünüyorum. Bunu baştan beri hissediyordum” ifadesini kullandı.
La Toya Jackson, “Tek kişinin işi değil. Çevresinde kötü insanlar vardı. Michael sakin, sorun çıkarmayan, sevgi dolu bir insandı. Bundan faydalandılar. Bir ay önce kendi kendime ‘Michael Londra’daki konserden önce ölecek’ dedim. Çünkü çıkarlarını samimiyetle savunmayan insanlarla çevriliydi” dedi.
Kardeşinin ‘değerinin 1 milyar dolardan fazla olduğunu’ belirten La Toya Jackson, “Birinin değeri bu kadar olunca hep çevresinde dolananlar oluyor. Michael’ın ölüsü, dirisinden daha değerliydi” diye konuştu.

‘Süt veren inek gibiydi!’
Çevresindeki ‘asalak grubu’nun Michael’ı aile ve arkadaşlarından uzaklaştırdığını, sahneye dönerek 50 konserlik anlaşmaya zorladığını söyleyen La Toya, “Michael’ı süt veren inek gibi görüyorlardı, onu ilaçlara bağımlı biri haline getirdiler. Bu dengesini bozdu ve ölümüne yol açtı. Michael için adalet istiyorum. Onu öldürenin ne ya da kim olduğunu bulana kadar durmayacağım” dedi.
Kardeşinin doktoru Conrad Murray’nin odasında bulunduğunu hatırlatan La Toya, “Kendi odasından doktorunkine geçmiş, orada ne oldu bilmiyoruz” diye konuştu. Jackson’ın müziği bırakıp tekrar film çevirme niyeti olduğunu belirten La Toya Jackson, “İlk filminin adı ‘Thriller’ olacaktı” diye anlattı. (aa)