Lale Devri setinde Kenan Bal ve Gül Onat arasında büyük kavga

Lale Devri setinde Kenan Bal ve Gül Onat arasında büyük kavga
Lale Devri setinde Kenan Bal ve Gül Onat arasında büyük kavga
Lale Devri dizisinin setinde olaylar çıktı. İddiaya göre oynucu Kenan Bal, rol arkadaşı Gül Onat'ı tokatladı.

Fox Tv’de yayınlanan Lale Devri dizisinin setinde kavga çıktı. Dizinin Necip Bey’i Kenan Bal ile İkbal Hanım’ı Gül Onat, sette birbirine girdi.

Akşam gazetesinin haberine göre Gül Onat ile Kenan Bal, sahnelerini beklerken çekimin yapıldığı hastanenin kafesinde oturuyorlardı. Bal’a setin hazır olduğunu söyleyen Onat, rol arkadaşından beklenmedik bir cevap aldı. İddiaya göre Onat’a ‘adi kadın ’ diyen Bal, Onat’ı dövmekle tehdit ederek, küfürler savurdu. Bal ardından Onat’a tokat attı.

Gül Onat, olayın ardından karakola giderek şikayetçi oldu. Kamera kayıtlarını inceleyen polis, Bal’ı karakola çağırdı. Müsait olmadığını söyleyen oyuncu, hafta içi gelip, ifade vereceğini söyledi.

Olayla ilgili Akşam’a konuşan Kenan Bal, "Doğrudur. Söyleyecek bir şeyim yok. 5 hafta önce diziden ayrılmak istediğimi söylemiştim. Bundan sonra ne olur bilemiyorum" dedi.


  ETİKETLER:

  Gül Onat

  ,

  Fox

  ,

  Akşam

  ,

  Kadın

  ,

  kavga

  http://www.radikal.com.tr/113250411325043

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  kendini filim - resip

  setinde sanmış olabilir zaten adamın filimde başına gelmeyen kalmadı servetini kaybetti idare edin canım

  Çağdaş Hastalık. - Clear

  Çalışanlarımız arasında çağdaş bir mantık hastalığı türedi.Birisi işten kendiliğindan ayrılırsa tazminatını alamıyor,bunu alabilmek için işten çıkartılması gerekiyor.Eğer çıkartılmazsa bahis konusu hastalık devreye giriyor ve kendini işten çıkartıracak yollar aramaya başlıyor,ya etrafına zarar vererek,ya da çalıştığı iş yerine zarar vererek,ya da üretime zarar vererek...Üstelik bir çok iş kolunda da bunun adına "grev" deniyor ve yasal kavram halini alıyor.Kişi kendi çıkarı için,topluma veya çevresine zara vermiş vermemiş,haksız ve alakasız yere insanları mağdur etmiş ya da etmemiş,kimsenin umurunda değil.Sadece garabet bir anlayış bekleniyor,eleştiren de "tu kaka" oluyor.Bir asır öncesinden kalma bu "grev-lokavt" ikilisinin yerine yeni yöntemler bulunmalıdır zira çağ dışı kalmışlardır.Dizi kahramanının son sözlerini okuyun,doğruluyor ve gerekçe olarak da bir hafta önce diziden ayrılmak istediğini ama bundan sonra daha neler olabileceğini kendisinin bile bilmediğini söylüyor.Nasıl? Aynen dediğim gibi değil mi? Peki bunun hoş görülebilir bir tarafı var mı? Eylemini arkadaşına şiddet uygulayarak mı sürdürecek yoksa başkalarını da mı dahil edecek? Yoksa bir nevi "direniş" diye kendisine hak mı verilecek?

  PEHHH - baran sozdar

  Başlığa bak ''BÜYÜK KAVGA'' haber değeri yok. Radikal bazen beni çok şaşırtıyor.