Laleli'deki defile öncesi haftada dört gün antrenman yapıyor

Laleli'deki defile öncesi haftada dört gün antrenman yapıyor
Laleli'deki defile öncesi haftada dört gün antrenman yapıyor
Laleli Shopping Festival'de kurulacak 300 metrelik rekor uzunluktaki podyumda yürüyecek olan Bar Refaeli, İstanbul mesaisine sıkı antrenmanla hazırlanıyor.

RADİKAL - 25 Ağustos’ta Laleli Shopping Festival'de podyuma çıkacak olan dünyaca ünlü  İsrailli model Bar Refaeli, İstanbul defilesine pilates ve TRX yaparak hazırlanıyor... Laleli Sanayici ve İş Adamları Derneği (LASİAD) tarafından bu sene dördüncüsü düzenlenecek 'LALELİ Fashion Shopping Festival’de kurulacak 300 metrelik podyuma çıkacak olan top model, rekor uzunluktaki podyum öncesi haftada dört gün antrenman yapıyor.
Bar Refaeli ‘‘Çocukluğum şehir dışında, atlar ve köpeklerle içiçe geçti. Üç ağabeyim var. Son derece özgür, biraz da vahşi bir kız olarak büyüdüm. Bu yüzden 3600 adım beni korkutmuyor. Pılates ve TRX düzenli yaptığım sporlar, Laleli için bu şekilde formumu koruyorum... 300 metre rekor podyum için hazırım’’ diye konuştu.
Açılış ve final sahnesinde iki ayrı markanın kıyafetlerini sergileyecek olan Bar Refaeli, selamlama sahnesi ile birlikte podyum üzerinde toplam 3600 adım yürüyecek. Festival bu sene 24-30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 300 metrelik podyumda dünyadan ve Türkiye'den modeller yürüyecek.
Laleli Sanayici ve İş Adamları Derneği (LASİAD) Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca “Festivalimiz tıpkı Laleli gibi, artık gerçekten kabına sığmıyor. Bu yıl yine sürprizlerle dolu bir festivale ev sahipliği yapacağız” dedi. 

 

 

 

 

 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  İstanbul

  ,

  Pilates

  ,

  Kız

  ,

  Ünlü

  ,

  Final

  ,

  ağustos

  ,

  ,

  dolu

  ,

  derece