Lawrence'ın takipçi sapığı yakalandı

Lawrence'ın takipçi sapığı yakalandı
Lawrence'ın takipçi sapığı yakalandı

Han Cong Zao

Hz. İsa olduğunu iddia eden 23 yaşındaki Han Cong Zao, aktris Jennifer Lawrence'ın erkek kardeşini rahatsız ettiği ve gizlice takip ettiği iddiasıyla gözaltına alındı.

Hz. İsa olduğunu iddia eden 23 yaşındaki Han Cong Zao, aktris Jennifer Lawrence’ın erkek kardeşini rahatsız ettiği ve gizlice takip ettiği iddiasıyla gözaltına alındı. Cong’un, Jennifer Lawrence’ın kardeşi Blaine Lawrence’ı Nisan ayında rahatsız etmeye başladığı söyleniyor. Cong ayrıca iddialara göre Blaine’e yönelik tuhaf telefonlar, e-postalar ve cep telefonu mesajları aracılığıyla, Jennifer’ı koruması gerektiğini ve kendisinin Jennifer’ın ‘bir ömür boyu kocası’ olduğunu söyledi.

18 Nisan tarihinde Cong, Blaine’i bulmak için Jennifer’ın doğduğu yer olan Kentuck’ye gitti. İddialara göre Cong, Blaine’e “Beni sinirlendirdin. Sinirlendiğim zaman neler olur bir bakalım” şeklinde bir mesaj gönderdi. Kentucky’ye varmasının ardında yerel polis merkezine giden Cong, Jennifer’ın annesinin evinin adresini istedi. Akabinde üç saat boyunca sorgulanan Cong, sorgu sırasında kendisinin Hz. İsa olduğunu ve tekrar indiğini iddia etti.

Cong, eyaletler arası takip ve rahatsızlık vermek suçlarıyla itham ediliyor.


  ETİKETLER:

  Erkek

  ,

  İddia

  ,

  zaman